• Fantasy

Viník (2021)

Film se odehrává v jedné budově a na to že se prostředím nijak nemění je velmi zajimvý a každý s trouchou domyšlení si dokáže představit co se děje za hovorem který probíhá. Napínavé,zajímavé,dobrá otočka na konci.

Stánek s polibky 3 (2021)

Aneb jak udělat z původního Ačka totalní BBB. Herci hrajou z posledního,hudba na hovno,efekty jak z moviemakeru a tupé konverzace o hovně s věčně ubrečenou fňuknou. Příběh nic neřikájící ,ufňukaný a místo parádního loučení je tady parádní pokus o naplnění kapes před tím než ten trend chcípne uplně. Bravo u ruin this shit.

Záhadná bouře (2018)

ANO! Znožňuju tenhle slowburn žánr.A o co víc ,když je to fakt promylšný a dává to pořádně zabrat mozkovým závitům. Tenhle film dává opravdu zabrat už od začátku kdy nás láme jestli to co celou dobu sledujeme je fakt pravda. Cestování v čase by se mohlo zdát jako vyzobané téma kde už není z čeho stavět ale tady se človek nechá ukecat,že tam je fakt ještě co ukázat. Milé překvapení které stojí za to vidět.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 4 (2020) (série)

A DOST. Na to se už fakt nedá koukat jak tlačí na to aby to ještě vyplodilo nějaké prachy. První serie jsme žral z nadšením a klidně bych u toho stravil 24 hodin v kuse,přišel o praci , opsustil rodinu a skočil z mostu abych viděl další díl. Ovšem co za hovadinu ztoho časem udělají jen proto aby ztoho byl cashflow tak to je fakt smutný. Co mě ovšem osobně nejvíc sere je ten plešatý nesmrtelný batman který tam poletuje mezi milardou kulek a všechny se mu vyhnou,jupí. A aby toho nebylo málo tak se z našich malých zlodějíčku stávají profi vojáci kteří nemají problém zacházet i se zbraněma které by běžnému smrtelníkovi urvalo ramena jen při pokusu jej zvednout. Jestli se v dalších dílech ten plešatý batman zvedne po těch 4 odjištěných granátech do ksichtu tak půjdu protestovat před hlavní budovu netflixu aby propustili toho idiota který ho tam vepsal.

Rozlučka (2021)

Tak to byl fakt shit. Po celé hodině a půl snažení se pochopit o co jí kurva jde se ve výsledku dozvíte jen ve zkratce a ještě ktomu je to na hlavu postavené. Netflix tak strašně tlačí na pilu se silnýma a vyrovnanýma ženama ,že ztoho pak vzniká taková nasraná máma která se přes noc naučila střílet ze snipy na dálku za kterou bys se nestyděl ani německý odstřelovač u Stalingradu. Poor my,kteří teď v dalších letech budeme muset sledovat jak netflix chrlí jedno multikulti multigenger vyvažené hovno za druhým kterým nam bude tlačit do palice že silná baba s pindíkem která se cítí jako letadlo je legit i ve společnosti.

Lucifer - Série 6 (2021) (série)

Achjo Přidávám se k ostatním a souhlasím že konec mohl být určitě jiný.Stejně jako ostatní chápu že se chtěli "happy end" rozloučit ale zakončít takové velké dílo (které mělo obrovskou sledovanost a skvěle hodnocení) jen kvůli fanouškům takovým cukrovkářským stylem je asi wrong. Neříkám že to nepohladilo u srdíčka,ale tak či onak,to stejně mohlo celé být přece jen jinak. Ovšem ať si každý udělá obrázek sám.

Kate (2021)

Nejsem sice fanouškem takových filmů a už vůbec né z této kultůry ale rozhodně bylo na co koukat. Rozhodně to mělo i přiběhovou linku docela dobře vymyšlenou,klasicky to mělo (jak už je v akčních filmech běžné) téměř nesmrtelnou hl.postavu a neomezené zasobníky a když i ty dojdou tak neomezené bojové umění ..  Každopadně i tak je to docela dobrá podívaná.

Sázka na nejistotu (2015)

Tak to bylo smutný. Řeknu to asi takhle,pár hodin času (na googlení ekonomických pojmů) a hodně velká trpělivost a soustředěnost a je to jeden z nejzajímavějších zpracování nějakého problému co jsem viděl. Je to často chaotické se vyznat ve všech těch pojmech (Swapy na úvěrové selhání, shortované dluhopisy, CDO, syntetické CDO, subprime půjčky atd) Ale stojí to za to.Při nejmenším se u toho ekonomicky nevzdělaným zamotá hlava.

365 dní (2020)

Nejspíš jsem tady jeden z malá který se na filmy divá z vlastní perspektivy. Neocekavam od všeho Holywood a myslím si ze na film tohoto typu (což pochybuju ze jich je moc) je to hodně slušně natočené . Sexuální scény neuvěřitelně reálné ,jak píšou ostatní ukážou vše a zároveň nic. Ovšem rozhodne mi to nepřišlo jako klišé a už vůbec ne tak špatně jak tvrdí hodnocení. Na to ze herci nejsou žádní profici hrajou velmi dobře a film je hodně explicitní tabu. Za mě rozhodně slušné pokoukání které se v jistých scénách opravdu stává pornem a v jistých scénách zase dějově vyvíjí. Plus jsou tak občas takové ty romantické bloky. Od každého trochu ale převážně erotika,málo takových filmu takže 5/5 za odvahu.