Buranský masakr (2011)

Jediná hvězdička za pár nápadů a buranskou angličtinu, jinak celkem propadák. Nic světoborného. Skoro na usnutí :(

Tajemná huldra (2012)

Vůbec to není špatné. Pokud však někdo očekává akční film se spoustou střílení, reálné gore a létající talíře se zlými pidimužíky.... tak to bohužel. Tohle je spíš romantika a fantasy. Škoda těch laciných triků, chtělo to víc peněz a byla by z toho klidně třeba "Žena ve vodě".

Chained (2012) odpad!

Převelice slabé, nudné a samoúčelné násilné. Zřejmě máme litovat toho magora. Opravdový odpad!

Prometheus (2012)

Film jako takovej je tak na 4, ale dávám 5 - za efekty a kosmickej příběh jedna hvězda navíc! Jinak spousta otázek na zamyšlení. Má být i Prometheus 2 a zřejmě to bude nakonec trilogie. To zní velmi velmi zajímavě. Hlavně pokračování s názvem Prometheus 2 - Paradise. Že by byl "ráj" tam, kam odletěla doktorka? Těm zpomalenějším, co čekaly bezduchou řežbu ve stylu Aliens, je vřele doporučeno navštívit libovolnou fan stránku na internetu, kde je polopaticky vše rozebráno = otázky a odpovědi na ně. Holt to není jednoduchej příběh ve stylu Spidermana a komix. hrdinů, ale celé universum Weyland-Yutani.

Sněhurka a lovec (2012)

Jedna hvězdička za královnu a druhá za trpaslíky! Jinak je to shit k pohledání! Mega-nesympatická kravka jako Sněhurka a "lovec" kterej se tváří jako by vypil kotel metylalkoholu a už se mu v hlavě stmívalo... Celé mé sympatie měla královna a její slizkej bratříček. Bravo Charlize, skvěle zahráno! Trpaslíci taky celkem dobří, zřejmá inspirace Tolkienem.

Černá hodina (2011)

Vůbec to není špatné! Triky celkem ujdou, děj je prima a reálie Moskvy zajímavý. Jen ti strašně nesympatický herci, ostatně jako vždy! Nesnáším hloupý teenagery, americký obzvláště! Strašně ošklivý "vyzuny" a přemoudřelý chcípáčci - to je žrádlo pro marťany.... Aspoň se nakonec objevej pořádný, ruský bohatýři! :) he he he. celkem slušnej průměr! Lepší než lecjaký blockbustery.

Sherlock Holmes (2009) odpad!

Tak přeplácané, až totálně nekoukatelné! Vydrželi jsme půl hodiny. Neustále rádobyvtipné kecy o prdu. Nekoukatelné! Nezábavné! Škoda Jude Law, býval to pan herec :( Megatrapné!

Chata v horách (2012)

Spíš komedie, než horor nebo sci-fi. Taková "hororová" variace na Bláznivou střelu! :) Ale určitě to není na 74%

Tajemný muž (2012)

Tak asi do 1/2 je to takové slabší, neslané a nemastné - zřejmě by to chtělo trochu lepší hudbu a herecké výkony, ale pak se to rozjede a pointa není vůbec špatná! Doporučuji. Vydržte!