Halo 4 - film (2012) (seriál)

Bylo by to celkem fajn, kdyby to nepřípomínalo Twilight :( Asi hodinu se díváme na zhruba 14 - 16 "kadety" který by měli spíše brzo maturovat, než předstírat boj, pak velmi krátka "romace" s dívkou s odulými rty (vypadá jak přísavka) a pak chvilka takové lehké "akce". Potenciál je obrovskej, nejlepší jsou asi paradoxně scény v plným renderu a hudba. Zbytek je pro malý děti. Snad se dožijeme něčeho akčnějšího a realističtějšího. Během psaní mého komentáře nebylo ublíženo žádnému zvířeti, nebyl šikanovám žádný ručníkář a vůbec jsme byli všichni tady (i tam) tak nějak happy!

The Bay (2012)

Není to zas až tak blbý, lepší než leckterý vyvražďovačky. Jednou se celkem v pohodě dá :)

Nedotknutelní (2011)

Tak trochu (dost) sci-fi a lehkej doják... ale přiznám se, že jsem se zasmál i zatlačil slzičku = účel to splnilo :)

Skyfall (2012)

Jedna hvězdička za Bardema. Jinak hrozné - strašně natahované záběry jak v ruském filmu, milionkrát vykradené scény, film zajímavý tak možná pro náctileté. Takové Stmívání po Bondovsku. Nuda, nuda a nuda. nějak se nám z toho vypařila ta správná atmosféra :(

Divoši (2012)

Trochu slabších 5 hvězdiček, ale jinak výborné! Ale Benicio byl prostě SUPER!

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

Tak vážení, jsme opět svědky dalšího poklesu kvality, budiž překvapen ten, kdož si myslel že je to již nemožné! To není pokles, ale strmý pád - režisér už rezignoval, režírují to zřejmě sami zombící a není to pokles, ale krtkování! Zde již skoro ani Odpad! nestačí. Milla Jovovich je tak děsně sexy, že se slabším povahám může chtít i blinkat. V rádoby "sexy" oblečku už by nevzrušila ani obstarožního geronta, ten si stejně myslí na listonošku co mu nosí důchod. No hnus! Trapnosti jak v ruským filmu, nekonečný zásobníky a nesmrtelní hrdinové - to už není ani pohádka pro naivní puberťáky, ale trapnost nad trapnost. Režiséra do klece a Milla do důchodu! Trapnost roku! Super- Odpad!

Ve stínu (2012)

Na 5 hvězdiček to není, ale velmi solidní 4! Ivan Trojan je jednoznačně PAN herec a ostatní mu velice zdatně sekundují...

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

Jedním slovem "PATETICKÉ" no vydržet se to dá, ale jinak to vypadá jako ročníková práce v prváku :( vše je takové.... až skoro ubohé - celkem ubozí lidé, se svými ubohými životy... no prostě američané!

Buranský masakr (2011)

Jediná hvězdička za pár nápadů a buranskou angličtinu, jinak celkem propadák. Nic světoborného. Skoro na usnutí :(

Tajemná huldra (2012)

Vůbec to není špatné. Pokud však někdo očekává akční film se spoustou střílení, reálné gore a létající talíře se zlými pidimužíky.... tak to bohužel. Tohle je spíš romantika a fantasy. Škoda těch laciných triků, chtělo to víc peněz a byla by z toho klidně třeba "Žena ve vodě".