Symptom Pandorum (2009)

Skoro tak dobré jako Horizont události! Dávám plný počet, už dlouho jsem neviděl nic tak prima z tohoto oboru, snad jen District 9, akorát ten konec na můj vkus moc happy :( jen víc takových filmů!

Mrtví a pohřbení (1981)

chmmm, to spíš vypadá jak ze 70.let nebo ještě starší, poměrně dost nudné

Generace GEN (2007)

wow - Bai Ling! (další 50kg nabušená kung-fu fačka :o) spousta zajímavých nápadů, jen těch peněz na jejich realizaci bylo zjevně hodně málo :( triky hodně slabé a grafika jak u staré PC hry... :( jinak by to bylo mnohem lepší!

Jarní úklid s.r.o. (2008)

velmi dobré, velmi realistické, prostě život sám! doporučuji všem přemejšlivým lidem, film který pobaví, pohladí = prima záležitost (na 5 hvězd to sice není, ale skoro)

Bronson (2008)

celkem sranda a s nadhledem zahrané :) jen ten konec byl už dost nudný... (moc krásná slangová angličtina, doporučuji jazykovým fajnšmekrů!)

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

opravdu o ničem multi-kulti shit :( snad jen jako reklama na "parkour"? těžký problém dodívat do konce...

Poslední dům nalevo (2009)

když už konečně ty vypatlané padesátikilové blondýny přestanou chodit samy na "nevhodná" místa? celkově dost nudné, pořád stejná písnička, jen cca poslední třetina s pomstychtivými rodiči byla lepší. spousta nelogičností a nesmyslů, po shlédnutí vhodné jako tácek pod kávu :)

Smrt čeká všude (2008)

Wow! Bomba! Vřele doporučuju všem, co se líbil Black Hawk Down nebo Jarhead, po dlouhé době skutečně super film! Ralph Fiennes si tam ale moc nezahrál, pokud nepočítám to ležení... :)

Město zločinu (2009)

Jackie Chan jako vážná postava! Hodnotím velmi pozitivně, prima asijská gangsterko-detektivka :) doporučuji všem!