Nenarození (2009)

Celkově to nebylo až tak strašné, docela slušné lekačky, spousta vaty a vykradených jiných filmů. Další kousek na kterej se brzo zapomene... díky aspoň za toho Gary Oldmana.

Falco (2008)

Vydržet dokoukat se to dá, ale vidět to znova ani za nic! Celkem zdlouhavá nuda a čekání na konec, kdy už se konečně Falco prochlastá k tý autonehodě nebo spíš sebevraždě...

Proroctví (2009)

Zase jedna sladkokyselá pohádka z Hollywoodu! celkem nic moc, slušné efekty, nesmyslné zkratky, vše vyvrcholí s ufounama, ach jo, zase škoda peněz za lístky do kina. To už NEXT byl mnohem lepší! Proč se točí takový blbosti? Vždyť to de facto není skoro o ničem, aspoň že to "dobře" dopadlo a všichni na Zemi umřeli. Veliká slabota :(

Někdo tam dole mě má rád (2008) odpad!

Naprosto strašné! Příšerné "výkony" "herců" - kdy "Ďábel" má jizvy po úrazu z dětství a chybí mu zadní zuby - chudák malej :( Rádoby gore efekty vyrobené ze surovin z hobbymarketu = děsná záležitost! Spíš velmi směšná záležitost! Horror bylo vydržet až do konce! Zatím asi úplně nejblbější film, který jsem kdy viděl!

Jízda smrti (2007) odpad!

Naprostej děs, samej nesmysl, dětičky ve skautskejch oblečcích s nožíkama na dopisy! Hnus velebnosti! Taková pitomina obecná za pár kaček a "démoni" na konci, málem jsem si krůpnul smíchy! :o(

Město Ember (2008)

Hodně naředěný Fallout! :) Dá se to sice vydržet, ale trochu nudné. Pro děti spíše ne, možná ty vetší. Trochu chaotické, herci hrají tak napůl, výborné kulisy, spousta zbatečných postav (vymatlaná babička, otravná holčička atd.) trchu americky výchovné a ponaučné. Zajímavý počin...

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Druhá část mi přijde mnohem horší, Mesrine začíná blbnout na kvadrát, veřejnost mu to bohužel žere :( Nakonec vyřešeno jediným možným způsobem = happyend! :) Po druhé už bych to nevydržel se na to dívat...

Veřejný nepřítel č. 1 (2008)

První část se mi líbila víc, ničím extra vyjímečný kriminálník se sklonem k exhibicionismu.

Faunův labyrint (2006)

Velmi zvláštní "pohádka" spíše pro dospělé, zjevná inspirace Alenkou za zrcadlem. Jinak hodně podobné s Ďáblovou pátěří, pointově hodně podobné, možná ještě lepší. Vůbec to není špatné, ale zázrak to také není. Všem komu se to líbilo jednoznačně doporučím právě "Devil´s Backbone".

Wrestler (2008)

Celkem dobré, dá se vidět (ale jenom jednou). Odvrácená tvář "slávy". Zvláštní sport, kde všichni něco předstírají - celkem to nechápu, i když je to tak "americké"... :) Předchozí Aronofskyho filmy, "Fontána" nebo "Pí" byly rozhodně mnohem zajímavější - tohle už je trochu komerčnější (že by hold vlastním dětským hrdinům?).