Absolvent (1967)

Hrozně divnej film, artovky nemám rád.

Den zrady (2011)

Naprostá nuda a film o ničem. Jak vyhodit miliony dolarů a zabít spousty času? Mějte co dočinění s tímto filmem.

Převtělená (2007)

Podle zdejších komentářů jsem očekával hrůzu, ale dostalo se mi kvalitně zahraného dramatu.

Lovci hlav (2011)

Rozhodně nejlepší film na kterém jsem s ČSFD kdy byl.

Tři mušketýři (2011)

Tak na úvod musím říct že je to děsná ptákovina a s původním románem od Dumase nemá nic společného. Je to tupá americká komedie, u které je potřeba vypnout mozek a budete se pěkně bavit. 110 minut uteklo jako půl hodiny a ani jsem se nenudil. ***

Drive (2011)

Zatím asi největší zklamání co jsem na ČSFD zažil. Na tento nesmírně nudný film, který mi připadal jako velice špatná kopie Dextera, jsem šel právě protože má tak vysoké hodnocení. Může mi proboha někdo vysvětlit proč? PRvní půlka filmu byla katastroficky nudná, až tak moc že jsme s přítelkyní na několik minut usnuli, zajímavější část začíná až po vyloupení zastavárny, kde se začne hl. postava chovat jako naprostý psychopat. Film naprosto postrádá logiku a děj mi připadá víc splácanej než dadaistická báseň. Pro mě je to 40% a divím se, jak někdo může dát víc.

Mentalista (2008) (seriál)

Neuvěřitelně gradující seriál, který se stává každým dílem lepší a má neuvěřitelný konec. *****

Srbský film (2010)

Absolutní hnus, už nikdy to nechci vidět a doufám že to moje rodina nikdy neuvidí.