Po krk v extázi (2004)

No panečku, to jsem na nového Jamese Bonda hodně zvědavej. Zde mi Daniel Craig připadal jako dost nevýraznej a nudnej patron,snad to byla jen součást role.

Milý Frankie (2004)

Příjemný evropský snímek o hledání otce, lásky a přátelství. Ideální záležitost na nedělní odpoledne se svojí milou...

Mariachi (1992)

Naprosto banální příběh záměny gangstera s hudebníkem, který se zamiluje do ženy hlavního bosse,která mu pomáhá. Film oplývá naprosto nevěrohodnými herci, velmi civilním zpracováním,malý rozpočet je vidět z každého záběru.

Kostnice (1970)

Kdybych nevěděl dopředu,že to natočil Švankmajer, z filmu bych to nepoznal. A to je podle mě u Švankmajera špatně. Těch deset minut v kostnici bylo tak akorát.

Adresát neznámý (2001)

Osa příběhu z korejského venkova se točí kolem mladíka, který je potomkem amerického vojáka a korejské dívky, na což není příliš hrdý. Je zaměstnáván u chlapíka, který chytá a zabíjí psy,aby je prodával do restaurace; miluje dívku, která chodí s americkým vojákem; jeho matka píše dopisy do USA na adresu otce našeho hrdiny a vracejí se jí, protože je ADRESÁT NEZNÁMÝ; velmi působivý film, který ve vás bude doznívat ještě hodně dlouho!

Obec B. (2002) (studentský film)

Dokument plný absurdních scén ze života, zvlášť ten starosta je postavička jak z Formanových filmů. Manželé,co si koupili čistící stroj za 80 tisíc, ženy co tančí v kroužku do rytmů šlágru Buráky, ale nejlepší jsou fotbalisti Blšan v dresech na místní radnici,kde se zapisují do pamětní knihy a dostávají zarámovaný letecký pohled na Blšany. Jedním z nich je i Petr Čech! Z Blšan, a kam až to dotáhl. Kdepak,obec B. není jen tak ledajaká víska...................

Dandy (1988)

Halucinogenní sled obrazů z celého světa bez zjevné souvislosti nezachrání ani chvilková přítomnost Nicka Cavea. A to mě poutače lákaly na postpunkový muzikál s Nikem Kejvem v hlavní roli. Tak to teda ani omylem aneb poprvé jsem v kině málem usnul.

Zahrada (1968)

Geniální nápad