Mr. Robot - d1.1_j3dn1cky-a-nuly.mpeg (2015) (epizoda)

Jednička navnadila skvěle, dvojka znatelnej pokles. Trojka rozhodne o dalším koukání. Rami hraje, stejně jako zbytek ansámblu, skvěle, ale jak se týpek se sociální fobií tak silnou, že se mu chvěje ruka na klice při vstupu do místnosti plný lidí, šmahem blejskne vyjednávajícno-vyděračskejma učebnicovejma superschopnostma, tomu moc nevěřim.

Tenet (2020)

Tohle je na libovolnej počet hvězd. Strašně rád bych po dvou shlédnutích a hodině dohledávání na internetech o co kuwa jde věděl, o co kuwa jde. Je to zároveň strašně dobrej film a zároveň úplná zepředudozadu píčovina, pokud se do toho ponoříte, a pokud se do toho neponoříte, nebudete vědět, která pinká, tak nevim, co je lepší. Já nakonec asi volim formu koukání na parádně ozvučený parádní obrázky a nic víc nechci, páč kdybych chtěl víc, byl bych zbytečně nasranej. A navzdory i souladně všem předchozím tvrzením klidně budu souhlasit, že je to ten nejlepší Nolan dosud, už jen kvůli prémiovýmu zhovnabičepletení.

Bloody Hell (2020)

Loztomile blbounký. Hlavní geroj 2x fajn, megakomplikovanou pohnutku přeříznout hlavní kost pochopitelně uvěřitelná a párečku vs. rodinka pofandíte. Příběh výživnej tak na 20 minut, akce minimum, zbylá stopáž vata k uzívání. Tak nějak můj obecnej verdikt k aussie filmům od věku věků, je to možný? #řekneme vám to klidně česky, jsme finský developer YIT = já myslel, že zhynu v tu chvíli.

Seobok (2021)

Vcelku standardní korejská produkce, malíček levý nohy nahoru za omočení v moří sájfáj. Slzopudný závěr nepřekvapí, naopak překvapí absence rozvinutí témy "Kluk užívající konečně volnýho života", z toho se kurvadrát inšalláh dal vytěžit majlant. Stejnětak obrátit hlaveň závěrečnýho výstřelu jiným směrem, zadělalo by na výživnější konečník = mnohem zapamatovatelnější celkodojem = potenciál dvojky lepší jedničky. Škoda spíš, ale neurazí, no. Pade plus trochu.

Kyslík (2021)

Páč první půlhodina nedokázala zaujmout víc, než Modrý kód, nebo Ulice, nebo jakákoliv jiná TV sračka dle Vaší představivosti a zkušenosti, vypínám uřvanou iracionální francouzku s vřelým přáním ať jí dojde outú a baterka v ohmibodu. Otravný AF. Možná je to po 30tý minutě lepší. Nevím, nechci vědět.

Synchronic (2019)

Není to tak dobrý, jak jsem doufal, žel. A to jsem se těšil dva roky. I na nejšílenějším tripu ve všech chvílích zapadá vše se vším, což se o tomto dílku říct nedá. Koupit pár příjemných hodin konzultací s páně Lynchem, ubrat na doslovnosti, páč divák není každej blbej, a aspirovalo by na 5 zářivejch.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Občas sice prosákne řemeslnost zpracování, ale to jen hledám hnidy na pichu. 100% bez ruměnce.

Dámský gambit - Střední hra (2020) (epizoda)

Čtyřku dávám jen proto, že byly lepší díly viděny. Jinak objektivně všechny proměnné sečteny podtrženy za 5. Lehce nastoupil srací patos, vcelku sice pochopitelnej v rámci vývoje příběhu, ale vyvolá osypky vždycky spolehlivě. Trochu jsem doufal, že vezme mladýho sověta do drajvinu, mohla bejt zajímavá linka boková k vytěžení. Pořád ale superdobrost a začínám pociťovat absťák z překonání půlky možná nejlepšího seriálu co znám.

Dámský gambit - Dvojpěšci (2020) (epizoda)

Trochu slabší, než předchozí epizody. Ani jsem si nevšiml jak, ale zřejmě jsme se posunuli v čase o několik let (We met a couple of years ago in Cincinnati). Hrozně mi vyhovuje herectví AT-J, všechno se odehrává nějak pod povrchem.

Dámský gambit - Výměny (2020) (epizoda)

Vůbec netuším, jak se hrajou šachy, teda krom toho, že kůň táhne do L, ale to vůbec není nutný. Parádně zahraný, skvělá podívaná.