Zapadákov (1973)

82% je trochu moc.. nemusel sem to vidět a nelitoval bych toho.. špatné to samozřejmě taky vůbec není.. střízlivě tak 74%

Zběsilost v srdci (1990)

monstrózní patos.. lynch ten scénář tak vyhonil, že ty ukrutné láskohlášky nejvíc vyjeté mě nakonec krutě seřezávali.. "Ještě nikdy si mě nezklamal Ripley, což nemůžu říct o zbytku světa" Cage je maximálně šílený v dobrém i zlém a matka s dcerou sou obě hnusné.. příběh tak nějak nic moc.. najednu stranu fakt špatné na druhou úplně super..

Noel Fielding's Luxury Comedy (2012) (seriál)

bohužel mi nějak chybí Howard/Barratt, který by toho šílence Noela držel na uzdě.. super barevná hravá surrealita, která ale málokdy funguje jako něco vtipného.. spíš je to jen příjemně usměvavé

Anděl zkázy (1962)

parádní surrealná baríéra, která je dělila byla skvěle demonstrována.. navíc sem počas celého filmu byl totálně vyprahlý(v kině) takže sem trpěl žízní s nima.. čekal sem jen, že se to ke konci zvrhne v nějakou pořádnou šílenost, ale nakonec ten konec i tak pobavil a potěšil.

Identita (2003)

velmi dobré zručně natočené, skoro bez hluchých míst.. "pročišťování" má super rychlé tempo.. radost mi nakonec udělalo, že sem už v 1/3 věděl kdo je zabiják, který dal největší hlášku na konec! .. pointa neurazila, protože nebyla podaná tak, že nás má srazit na kolena (tak jak je klišé zlozvykem) škoda jen na úplném konci ten všeosvětlující sestřih(zbytečně pro blbečky), celý závěr(od převozu autem) zdlouhavý a tím neúderný.

Prostřeno! (2010) (pořad)

ale nadruhou stranu je to prdel slušná..

Hotel pro cizince (1966)

"život bez smrti, to je jako ryba bez života" jediná rozumná věc, která ve filmu zazní.. jinak je to samé ach veroniko a běhání za ní po parku.. pár dobrých scén blbě vláčně natočených .. nestojí to za to.. je to utrpení (mám rád absurdní drama, mám rád absurdní komedii, ale tohle je příšerné)

Srbský film (2010)

kdyby otec neříkal synu o kolečkách a pak mu nenatrhl tak nic moc.. fajn když ho nabejčili, ale jinak nuda a nuda a daleko brutálnější věci sem viděl na základce v tv .. takže zývačka, vyžvíkaná žvýkačka..

Pád Třetí říše (2004)

v něčem absolutně vynikající v něčem ale totálně nic moc..

Ivanovo dětství (1962)

průser jak mraky.. tolik filmových chyb jsem na plátně v kině už dlouho neviděl..(ta s tím vědrem a šplýchancem vody na matku mluví skoro za vše) neschopnost vyprávět příběh, který nikdy ani neměl vzniknout na papíře. nepříjemný dětský herec. jediné co stojí jakš takš za to jsou močálové scény.. Tarkovského filmy mám taky rád, ale za takovou botu mu 3* nedám - nechápu tady to hodnocení..