Božská relikvie (1986)

Jeden z najlepších Jackieho filmov. Štandarde neuveriteľne kaskadérske kúsky a veľa humoru.. Scéna s dynamitom naozaj nemá chybu.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Zatiaľ najhorší diel tejto ságy. Efekty sú spravené na výbornú a hudba je tiež zmáknutá ako už tradične dobre, ale hlavný predstaviteľ je tu veľmi nesympatický a postavy sa občas správajú vážne divne, ako by sa normálny človek v danej situácii určite nesprával. Dúfam že diel 4. bude lepší.

Team America: Světovej policajt (2004)

Bábky sú parádne, prostredie tak isto. Škoda trápneho humoru, lebo tento film mal väčší potenciál. Zapnite si radšej klasiku Feebles.

Jackass: Film (2002)

Najlepšie sú čorkár a žúrka. Jaaj to sme sa kedysi nasmiali.

Matrix (1999)

Kam sa hrabe terminátor. Matrix je jedno z najlepších sci-fi aké kedy bolo vytvorené. Najväčšie plus je že je skoro pre každého. Pre tých čo milujú akciu, tých čo radi rozmýšľajú, tých čo bažia po efektoch a dokonca aj pre tých čo radi romantické. Extrémne znovupozerateľné dielo. 5*

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Keď som bol malý tak som tento film miloval. Videl som ho snáď 100 krát a vždy som sa bavil. Niektoré hlášky sú nezabudnuteľné. Teraz už vidím aký je to brak, ale kedˇsa na to pozerám obavujú sa mi spomienky z detstva, preto nemôžem dať málo.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Seriál tak ako pre malých tak aj pre starých. Perfektný humor, zaujímavé prostredie a nezabudnuteľné hlášky. Odporúčam každému kto sa rád baví.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jeden z najvtipnejších seriálov, aký som kedy videl. Obrovské množstvo parádnych narážok, scénok a hlášok, ktoré pobavia aj po niekoľkých zhliadnutiach tohto skvostu. 100%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tu netreba komentárov. Kto nikdy nevidel Simpsonovcov, má u mňa pivo.

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

Film noir, jazz a sci-fi. Už len táto kombinácia naznačuje, že sa nejedná o vaše štandardné, generické anime. Cowboy Bebop je neuveriteľne štylizovaný a ozvučený mix žánrov, ktorý by si nemal nikto nechať ujsť. See you space cowboy. 5*