Lupin (2021) (seriál)

Mohlo by jit o pomerne rychle plynouci az na vyjimky divatelny serial, ve kterem ve tretim dile hlavni hrdina prodela mozkovou obrnu (respektive autori scenare), protoze to, co zacne predvadet ci spise nepredvadet je tragedie. Korunu tomu nasazuje to, ze sezona skonci v pulce pribehu, takze si budeme muset na finale rok pockat. Pribeh ktery se chylil pekne ke konci a vypadal na stavnaty jednodilovy finale, bude pravdepodobne nastaven vodovou polivkou na pet dilu, coz je vcelku desiva predstava. Doufam, ze brzy "serialove" spolecnosti pochopi, ze kdyz mi v restaraci naserviruji aperitiv a predkrm, tak cekam, ze dostanu i hlavni chod, nikoli, ze mi reknou at prijdu za tyden a pak dostanu i digestiv ;P. 40%

Hlídka - Ook (2021) (epizoda)

Nemastne, neslane, zasazene, nezasazene do sveta Zememplochy. Tohle opravdu neni serie pro hardcore fanousky Sira Terryho Pratchetta.

Experiment Belko (2016)

Nastoupis do firmy, dostanes vlastni kancl, byt a auto, prvni den jako z raje, ale pak se z amplionu ozve hlas, ktery Ti ten den zmeni v peklo.

Next (2020) (seriál)

Usetrete 7 hodin sveho casu a najdete si jiny serial ;). Schopnosti AI jsou stejne jako soudnost scenaristu, kolisajici od bozskych po uroven chovance ustavu pro dusevne chore. Jedna hvezdicka za poselstvi - nehrejme si s vecmi, kterym nerozumime; nenutme nekoho delat dobro, kdyz nejsme schopni rici, co to vlastne dobro je :P

Hlídka - A Near Vimes Experience (2021) (epizoda)

Inspirace svetem mistra Pratchetta je snad jen ve jmenech hlavnich postav a lokalit, jinak to s genialni Zemeplochou nema nic spolecneho. Cekam, kam se tento bizarni, zatim prumerny, pribeh bude ubirat.

Stín v oblacích (2020)

Shrnuti: Nes*r se do mlade emancipovane prvorodicky, mohla by Ti natrhnout gremlina. :) Plusy: Zero jump :D a obrazova pocta damam na kridlech v zaverecnych titulcich. Udajne oceneno na IFF v Torontu - jedinou cenu, kterou bych tomu dal, je za soudnou stopaz ;).

Wonder Woman 1984 (2020)

Wonder Why 84 v podani Patlalky Jenkins jako by vypadlo z dilny Disney Comix - ani Disney ani Comix jen 150 minut ztracenyho casu.

Kosmická odysea Maxe Clouda (2020)

Nevýrazná variace na téma Jumanji zasazená do doby konzolového boomu minulého století. V jednoduchém duchu her té doby se nese i celý příběh, ale chybí tomu šťáva. Scott musel mít hodně velký vítr v peněžence, že se do něčeho takového pustil ;).