Ďábel (2020) odpad!

To myslíte vážne ? Cítim sa ako z inej planéty. Komentáre tipu najlepší film Netflixu, najlepší film za dlhú dobu... Rešpektujem Vás a musím zareagovať. The Devil All the Time je premňa rozhodne najhorší film ktorý vyprodukoval Netflix. Nepamätám sa kedy som sa tak nudil. Nemôžem dať ani jednu hviezdu lebo som to v polke filmu vypol. A tak som sa na tento film tešil.

The Rental (2020)

Po dlhom čase bombový -Horor / Thriller- pre mňa ako stvorený. Lahôdka od začiatku až do konca. 9/10

1BR (2019)

Slabý scenár. Slabá réžia. Slabý film. Prvá polhodina bola priemerná, potom to už išlo kvalitou strmo dolu. Pre Davida Marmora to bola premiéra takže mu odpúšťam a dávam jednu hviezdu.

Neviditelný (2020)

Tento film prišiel, ja som ho videl a napokon zvíťazil. Venujem tomuto filmu plnú paľbu. Elisabeth Moss to zahrala na jednotku z hviezdičkou. Je to poctivý thriller, ktorý vám nedovolí odísť od obrazovky. Nemám mu čo vytknúť. Jednoznačne najlepší film za rok 2020 aký som videl.

Pod vodou (2020)

Čakal som akčný horor, dostal som nudu. Nemal som pocit že pozerám horor. Možno to bolo T.J. Millerom, ktorý tam dosť často podsúval trápne fóry. Nepotiahol to ani Vincent Cassel, ktorého potenciál bol totálne nevyužitý. Jediný kto zachraňuje situáciu je Kristen Stewart, ktorá asi nikdy nebola viac sexi. Dávam štedro dve hviezdy. Jednu za námet a druhú za Kristen inak tam nefunguje nič.

Pokoj (2019)

Veľké sklamanie. Film som si pozrel aj kvôli komentárom, ktoré tento film vychvaľujú, aký je perfektný a podobne. Začína sa to super, sympatickí herci, prostredie, kamera. Vravím si v duchu - Toto bude super film. Ale asi po 15 minútach sa mysteriózna dráma zmení na rozprávku. Film som nedopozeral lebo mi to prišlo ako plytká nuda a strata času. Jednu hviezdu dám že som to zvládol pozerať do polovice filmu.