Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

No, už mi to přišlo jako moc velké vaření z vody. Poměrně slušný scénář, ke konci však dovedený do absurdna. A ta otevřená vrátka na pokračování mladého Indyho? To už je moc.

Transformers (2007)

Kdyby tam jenom nebylo tolik odporného amerického patosu. Jinak vizuální zpracování vskutku dokonalé, takhle se mají dělat akční filmy.

Mechanik (2004)

Měl jsem pocit, že se Bale každou chvíli zlomí, do toho ta depresivní atmosféra, silný emotivní zážitek.

Terminátor (1984)

Konečně mi to do sebe všechno krásně zapadá. Dvojka pro mě byl skvělá vždycky, ale teď to všechno dostalo nový rozměr, když konečně vím, jak to vůbec začalo. Výborný film, výborný guvernér a musím říct, že pro mě výborná i ta hudba.

V Bruggách (2008)

Nevím, jestli jsem se měl v některých okamžicích spíše smát, nebo plakat, ale v každém případě jsem se výborně bavil. Film roku to sice asi nebude, ale bez pochyby příjemné zpestření v záplavě stále stejných filmů. A do Brugg bych se rád podíval, ještě než umřu.

Tupac: Vzkříšení (2003)

A teď mě zastřelili.. Netuším, jak to udělali, ale vyprávění životního příběhu samotným Tupacem je více než působivé. Neukazuje jenom to krásné, ale i běžné problémy (pro mě) nejlepšího rappera všech dob.