Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Nový měsíc ničím nepřekvapil. Bella opět vede deb.... dialogy a znovu se snaží o přeměnu v upíra. Naštěstí to tak není celý film, prostřední část s vlkodlaky mě mile potěšila. Za to dávám 1* a nebýt rozhovoru na konci, možná bych dal i tu jednu hvězdičku navíc.:-)

Absolvent (1967)

Předem se všem omlouvám za hodnocení, ale k tomuto snímku sem si jednoduše nenašel cestu. Nenašel jsem nic vyjmečného, co by ho vyzvedlo víš, jak na 3*.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Ze subjektivního hlediska 4*, i když by si film zasloužil nejpíš 3*. Znovu jsem se dobře pobavil. A Scrat u mě znovu zvítězil a pokaždé mě rozesmál.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Ze začatku film vypadá na skvělou podivanou. Všechno šlape. Vydíme paradní akci. Pak najednou všechno skončí. Užas pomine a film od půlky směřuje k průměru, ne-li pod něj.

Milionář z chatrče (2008)

Dlouho jsem nevěděl jestli vůbec mám zapínat tenhle film. Říkal jsem si, co může být zajímavého na někom, kdo vyhrál soutěž chcete být milionářem. Musím uznat, že po shlédnutí se mi film dostal hluboko do srdce . Nádherný příběh, který je umocněn skutečným příběhem chlapce!!!