Odpočítávání (2010)

Jak už psala larelay: "Hranice neexistuje". Tento film zobrazuje nebo spíš přibližuje každodenní boj s terorismem v jeho nejkrutější podobě. Kde až se člověk dokáže zastavit, co je ochoten udělat pro "vyšší dobro". Neexistuje nic jako mravní kodex. Existuje jen vítěz a poražený. Tento film vám ukáže, co znamená realita.

Poslední vládce větru (2010)

Snad všechno bylo špatně, od scénáře přes kameru až k samotným hereckým výkonům. Jediné plus vidím ve stopáži, která nebyla přepálená a tak film neuspí. Ale abych nezůstal jen u negativní kritiky. Film nabídne zběžné sesnámení s velice působivým světem čtyř živlů, ukáže nádherné příšerky, no a to je vlastně tak všechno. Nic víc!!! Hodně slabé 2*.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Skvěle natočené. Plné emocí a s výbornou atmosférou, která předčí kdejaký celovečerní film. Nakonec po první sérii 4*

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Zatím za 3*, uvidíme po další řadě.

Robin Hood (2010)

Tématicky jiné, odlišné a překvapivé. Nadruhou stranu nedotažené a nezajímavé. Pro mě velké sklamání od režiséra Gladiátora. Emoce se tentokrát nedostavili. 2*

Šestiraňák (2004)

Tak tohle byl vážně špatnej den a parádní černej humor.

Noční rande (2010)

Beztarostná jízda, která ale nepřekvapí, ale ani neurazi. Takže dávám 3+.

Smrt čeká všude (2008)

Tak já vážně netuším, za co vlastně tenhle film dostal ocenění nejlepší film roku. Nedokázal mě pořádně vtáhnout do děje a scénář taky za moc nestál. Průměr 3*

Jak vycvičit draka (2010)

Nejlepší animák za posledních pár let. Mohu jen doporučit.