Flash (2023)

Za mna super. A to som fanusik Marveloviek. Kym DC ma dost sklamáva, tak toto som si pozrel nahodne a mal som prave skvely vecer. Toto sa mi teda pacilo velmi.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Tak toto ma velmi sklamalo. Ked citam tie 4-5hviezdickove recenzie vyssie,....ako sa tam rozplyvaju,...len KUKAAAAAM!!!  Si precitajte 1-2 hviezdne komenty,ktore su objektivne a triezve! A to vam pisem ako mega fanusik Marvel,ktoreho hrudnik zdobí velke tetovanie Avengers! Takze ziadny anti fanusik, či DC pánko.   Spoilery !!!! Cim viac robia zo Spidermana detskeho dementa ,tym viac sa mi to nebude pacit. Suboj so Strangeom,..a vyhral?! Really?! Tak to pochybujem Spidey,..a este ta odpoved,..matika :)))))) Takze staci vediet ratat nasobilku a sundas Strangea v jeho svete. Uuuuf,.no 'dobre''!!!!  Teta May,...ako sa mi pacila v Civil War, tak tu uz mi liezla na nervy s tym jej zachranovanim a menenim kazdeho v jeho lepsie ja.  MJ sa mi vobec nepaci v ziadnom diely,...  Tie jej vyrazy dokola a dokola a ako vzdy musi vsetko uhadnut, pochopit a byt vlastne nad vecou,....proste uz lezies na nervy holka. A ten blbeček hawajský naj kamoš,...ako sa citil,ze vie kuzliť,...ach boze,....... neznasam,ked debilkom dava niekto moc a zrazu im to stupne. Takze hlavne trio je velke sklamanie. Tobey je skvely,ako vzdy bol. Zaporaci tiež.  Ale tie stupidne detske,naivne rozhodnutia,... Spideyho-MJ-naj hawai kamko,....to proste nedavam!!  Milujem celu Marvel sagu,ale ich verzie Spidermana akosi,..nemusim. Velmi hlupeho a neschopneho tam z neho urobili,..a tie umelo hrané scenky s MJ,.kedy sa obaja tvaria az privelmi neschopnučko a zalubene a akoze povzdychy a nevedomé pohlady,ked chcete byt rozkošní a zlatunkí a pritom vec pokazíte,..ale vlastne vam to prejde ,lebo ste rozkošní,....blablabla,...az velmi hrané a to kazí dojem.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Velke SKLAMANIE! Len pozeram nechapavo na tych,co tomu dali 5 hviezd :))) Ako prve,..soundtrack velke sklamanie. Danny Elfman,ktory robil povodnu verziu,to bola hudba!!! Hlavne hlavna tema,..a scena,ked ozivili čáva S ,..a potom ho chceli ukludnit,tak tam je hudba velmi silny moment. Ked Flash uteka,ostatní drzia Supermana a ten si očičkuje po Flashovi. Tak tu scenu nerobia super efekty,alebo spomalenie. Ale prave hudba!! Ta tam uplne vytvori tu situaciu a atmosferu. Takze tato 4 hodinova akoze hudba,..cele zle. Dalej hmmm,..efekty,...stale som mal akosi pocit,ze sa vsetko toči v studiu. Na Marvelovky sa to nechyta a nikdy nebude. Velmi jednoduche dialogy a prvoplanove. Plus je,ze Cyborg a Flash mali svoj pribeh dlhší a tak sme vedeli o co ide. Hlavny záporák mohol byt lepsi a drsnejsi. nesiel z neho taky strach,ako napr zo Stepwolfieho. Ten bol stylovejsi teda. A uplne trapne pre mna vyzeraju tí akoze demoni lietajuci. Z nich nejde vobec strach a velmi kazia atmosferu. proste velky badass boss,..a pri nom nejaky krdel musiek. To mohli lepsie vymysliet. A dalsi velky minus,.4:3 !!!! Ta čislovka je kazdemu znama,takze tam nemam co dodavat. Naaa cooooo???? Naaa cooo to tak??? Ach jo :(

Wonder Woman 1984 (2020)

Koment od SNCIS ,ktory je asi uplne vpredu a za 5 hviezd,..nesuhlasim!!! Tam vidno,ze niekto je tu velky fanaticko-fanusikovsky fanusik :D a nevidi nedostatky filmu. Ze bitka medzi zenami nakonci,.zabavna,skvela a akcna?! Totalna nuda!!! Chvilkove hupanie na lane ,..tamta trubka jej poobtrhala kridla atd,..ty vole,..ziadny fight,proste sa tam hrali a akcia nikde. Takze,.velmi zly komentar od tohoto uzivatela. Za mna velke sklamanie. Prvy diel bol velmi dobry,ale akosi,.DC je hold DC,..na Marvel sa nechyta. A to som milovnik fantasy,scifi,..a fanusim Marvelu,..ale proste DC tieto superhero filmy nevie robit. Dm1tr1j a Chlemtilka maju skvely komentar :)

Frasier (1993) (seriál)

Pre mna najlepsi hraný serial. Mam doma vsetky diely,..a co musim podotknut,tak svk dabing je BEST. A to som zaryty odporca nasho dabingu vo filmoch,serialoch. Ale tu robim vynimku. Top dabing. Humor,postavy,scenar,...vsetko mi sedí :) Posledny diel samozrejme prerevem,.. Pretoze si spomeniete na vsetko,co ste spolu zazili. Ano ,spolu. Prezivali ste kazdu chvilku s nimi a zrazu prisiel koniec. To,kedy si s Nilesom podavaju ruku u Frasiera,...a lučia sa,.tak akože,...slzy!!! Dokonca som bol 3roky dozadu na kvize Frasiera,kde bolo asi 150 ludi z celeho svk. A moderovane to bolo hercom,ktory dabuje Nilesa :) Takze naozaj uzasny zazitok a otazky,...som len kukal :)))) a to som si myslel,ze aky som odbornik,.. Pre mna najlepsi hraný serial na svete.

Jánošík I., II. (1963)

Toto je pre mna topka!!! Dokonala verzia s najlepsimi hercami doby,..kamera,hudba,atmosfera,.este ten stary klasicky farebny film,ktory vas viac vtiahne do deja. Toto je dielo!! A nie ta sprostost naposledy natocena. ''Hlavu hore,..bedač..'' Pcheeee,toto je legenda,..tam su zimomriavky!! MACHOPOLTAR,vyborny koment.

Jánošík - Pravdivá historie (2009) odpad!

Za mna odpad. Ale čo čakať,od tvorby svk-cz-polsko..,..dnesnej doby. Poslednych 20rokov sa tu točia straske kktiny!!! Kde su tie časy,kedy nase krajiny točili skvele filmy ako Svako Ragan,Pacho Hybsky zbojnik,Nevera po slovensky atd,...?! Tie velke osobnosti filmu,.stary analogovy film,...proste ta atmosfera. Janosik,dvojdielny,..zo 63tieho roku od Pala Bielika,.tak to je pre mna dielo!!! Atmosfera,postavy,hudba,zazitok,....a nie tieto dnesne sprostosti. Tak ako Bathory. Tieto dnes natocene historicke pribehy su velmi zle urobene. Zaciatok filmu,.Janosik dobehne dievca na snehu,zvalí ju,..ráta jej sukne,..a o chvilu na to ju tam zacne lizat?! Ty vole,..a to kazda scena,ktora sa zacne pusou,tak ,...musia to nechat dalej,.aby sme vsetci vdeli,ze pride na sex. No jo,..to by bolo,keby sa to vystrihlo,ze?! Ludia by asi nepochopili,co sa deje dalej. Nieee,..treba tam ukazovat olizovačky a prirazania,...ved o tom je ten pribeh,ze ano,.. Zvysne veci ani nejdem spominať. za mna odpad. Takto to vyzera,ked sa da do ruk rozpocet dnesnym ludom. Ucte sa z minulosti,ako sa robili skvele filmy.

Solo (2012)

Konecne to mam doma,darcek prisiel :) tesim sa,ked si to pozriem. Radek je topka.

Melodie mého srdce (2007) odpad!

Hellstruck to uplne vystihol !!!!! Akoze,..ako moze mat toto tak vysoke hodnotenie?! Maly chalan,ktory pocuje melodie,rytmus vsade v meste,.z ruchov,trubenia aut,šumov,.proste zo vsetkeho mu znie skvela rytmicka hudba,..akoby mu cele mesto hralo,..ty vole,...a k tomu dáva rady New Yorkskym filharmonikom?! Akoze pardon! A to som umelec a zdravo sebavedomo mozem povedat,ze velmi talentovany a prave orchester,klasicka hudba a velke symfonicke diela su moja zivotna hudba. Ale toto??!! Pride 11r sopliak,ktory nic netusi o hudbe,..sadne za organ v kostole a nakladá ,akoby chalan mal za sebou zušku,konzervu,vysoku a neviem co vsetko!! Alebo ked chytí gitaru a vypaluje a pritom ju nikdy v zivote nedrzal. A na konci filmu pocas dirigovania NY filharmonie :))))) ,..sa otocí,lebo proste,..cíti za chrbtom svojich rodicov,..ktorych privolal svojou hudbou. Tak mam akoze dosť. A to dpč milujem fantasy,scifi!!!! Ale toto je už privela! odpad!!