Pod černou vlajkou - Série 2 (2015) (série)

Druhá série mě bavila o dost víc než první. Je víc akčnější, intrikánská a hlavní postavy se nám začínají hezky krystalizovat.

Pod černou vlajkou - Série 1 (2014) (série)

Dva nebo tři první díly mi trochu trvalo, než jsem se zorientovala kdo je kdo a kdo táhne s kým :))) Pak už to byla pohoda. Možná bych od pirátského seriálu čekala trochu víc akce na moři, ale i k tomu snad časem dojde, alespoň poslední díl to naznačil. Baví mě, že postavy nejsou ploché a už teď jsem napnutá, kam se jejich charaktery budou ubírat.

Neslýchané: Králové bažiny (2023) (seriál)

Edici "Neslýchané" mám moc ráda. Americkému fotbalu nerozumím ani co by se za nehet vešlo, ale bylo zajímavé poslechnout si příběh Aligátorů z Floridy. Něco nového jsem se dozvěděla, poznala zas pár jmen ze sportovního prostředí. Nicméně tento příběh mi nepřišel ničím extra výjimečný, myslím, že podobných týmů se najde po světě nespočet.

Nikdy není pozdě (2021) (TV film)

Určitě film s velkým potenciálem, který má divákovi co nabídnout. Bohužel je z něj hodně cítit, jak autoři tlačili na pilu líbivosti jakože dramatických scén, což působí dosti uměle. Kelly Hu byla skvělá a ráda jsem po letech viděla i Shannen. Závěr doják, tak jak to je u televizních filmů zvykem.

Letecké katastrofy - Série 20 (2020) (série)

Opět velmi kvalitně zpracovaná série plná dramatických okamžiků a důležitých odhalení.

Letecké katastrofy - Série 21 (2021) (série)

V této sérii, která je stejně skvělá jako všechny ostatní, mě nejvíc dostala epizoda Zmatky nad Káthmándú...

Ohňostroje (2023)

Poslední vteřiny mě naprosto rozsekaly ... Velmi příjemný film, natočený v pomalém tempu, které diváka nechává vychutnat si krásu i drsnost prostředí, vztahů, lidí samotných. Celý snímek byl velkým zážitkem plným emocí.

Schindlerův seznam (1993)

Není snad nic, co by se dalo tomuto bravurnímu filmu vytknout, právě naopak. A černobílá mu prostě sluší. Čas od času si Schindlerův seznam pustím, abych si připomněla, jak se mám fajn a jak je super, že jsou a byli na světě lidé, kteří mají dobré a statečné srdce.

Vezmeš si mě? (2008) (TV film)

Když na sebe narazí dvě rodiny, jedna milující Vánoce a druhá slavící Chanuku, může z toho vzniknout celkem třaskavá energie. Jo, tento vánoční film má i trochu humoru, který pobaví. A jinak oplývá mega náloží vánoční atmosféry.