• Krátkometrážní

Láska (2012)

Umírání bez příkras. A mnoho z nás si to prožije naživo. Evropskej art má co říct.

Terapie láskou (2012)

Vlastně dost rušivý, že jsem četl knížku. Jak postupně plyne děj, tak to s ní přestává mít cokoliv společného. A co hůř, ve filmu se pouští scény a motivy z předlohy, které tam měly jasný účel, ale zde nemají zcela žádný. Jinak je to ale příjemná romantika s fajn herci. To je vlastně všechno. Adaptace měla daleko na víc.

Hon (2012)

Nikdy jsem se u žádného filmu ze zoufalosti nerozbrečel. Před tímhle.

Nic nás nerozdělí (2012)

Slzy přivolávající báchorka o tom, jak se postavy pořád míjej, protože příběh už nemá co vyprávět. Ale vizuálně pěkné a emoce tam taky jsou, takže vlastně spokojenost. Slabší čtyři hvězdy

Lincoln (2012)

Takový ten film, o který se budou zajímat i vaše rodiče a vy jim musíte vysvětlit, že to za pozornost nestojí. Sice jsem se nenudil, ale dvě a půl hodiny nechápu. Já si z toho pamatuju, jako by to mělo 30 minut.

Hitchcock (2012)

Neurazí. Příběh moc nedorazil a celý je to takovej docela zbytečnej pohled pod pokličku. Prosil bych, aby se kokem oscarový sezóny rodilo míň takových.

Ruby Sparks (2012)

Fajn námět, ale výsledek je trochu trochu nudný a natahovaný. I přes střídmou stopáž. Ale mám chuť tomu dát druhou šanci. Možná...

Malá Miss Sunshine (2006)

Snímek o rodině plné lůzrů, který je asi tím nejlepším, co si můžete s celou svou (klidně nudnou) rodinou pustit. Finále je jednou z nejvíc zábavných a současně dojemných věcí, co jsem kdy ve filmu viděl. 100 %

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino už natočil/napsal příběhově sofistikovanější věci, ale přesto to opět funguje bezvadně. Zábava se koná při kecání i střílení, herecký hvězdy zářej a já jsem moc spokojenej.