Černé zrcadlo - Krokodýl (2017) (epizoda)

Temně drsná a seversky pochmurně mrazivá epizoda se zlomyslně typickým závěrem.

Jak se fotí... - Chamonix (2019) (epizoda)

Docela si naši průvodci užili zimní radovánky, ale to focení přírody a na sněhu mi připadalo dosti zjednodušené. Pár inspirujících tipů co fotit, ale málo toho jak fotit.

Into the Badlands - The Fort (2015) (epizoda)

Úvodní díl série jsem si dal jen jako ochutnávku a ani moc nepočítám, že se podívám na další díly (z časových důvodů). Úvod nebyl vůbec špatný, akce pěkná, trochu tajemna... Jen si říká, že to bude docela natahované. 3-4 hvězdy.

Černé zrcadlo - Arkangel (2017) (epizoda)

Opatrnosti není nikdy dost ...nebo jí je až moc. Pěkné nadstandardní drama se zajímavým námětem, v rámci Black Mirror však jen takový dobrý průměr. Očekával jsem poněkud jiný závěr, více do "sci-fi hororu". Na druhou stranu jsem rád, že jsem to hned na počátku neodhadl.

Černé zrcadlo - Nenávist národa (2016) (epizoda)

Povedený vědeckofantastický detektivní seriálový díl o délce celovečerního filmu. Podobný případ by se klidně mohl objevit ve složce Muldera a Scullyové s podtónem skandinávských detektívek z posledních let ...alespoň to mne hned napadlo (a jak se dívám na komentáře, tak i mnoho dalších). Velmi dobré. 4 až 5 hvězd.

Černé zrcadlo - San Junipero (2016) (epizoda)

Příběh se od ostatních liší. Působí dosti nenápadně a až téměř od poloviny (pokud netušíte oč půjde a NEPŘEČTETE SI OBSAH, jenž v jedné větě vyprdelí celou pointu ... hm, už je asi pozdě...) začne divák tušit v ději nějaké to "nadpřirozeno" a odkrývat o co v příběhu jde. Dojemný příběh.

Černé zrcadlo - Sklapni a tancuj (2016) (epizoda)

Epizoda, která se od ostatních odlišuje. Je totiž současná, žádné hi-tech futuristické vychytávky. Toto se v podstatě může stát (nebo se to děje) i dnes. Takže i více předvídatelné.

Černé zrcadlo - Bílé Vánoce (2014) (epizoda)

Poněkud roztáhlý příběh s několika hypertech emocionálními epizodami, jejichž účel se objasní až při rafinovaném závěrečném zvratu. Jen skvrnka na kráse byla, že nejen divák detektivek díky jedné nenápadné poznámce hlavní postavy uprostřed filmu uhodne, co tíží jeho svědomí.