Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Můj nejoblíbenější filmový hrdina, který svým vtipem a šarmem nezklamal v žádném z dílů série. "Poslední křížová výprava" je pro mne ten nejzábavnější ze (zatím) čtyřdílné série 100%

Inkvizitor (2005)

1985-1993. 8 let kdy byl Dolph na výslunní a jeho jméno se vyslovovalo společně se jmény Schwarzenegger, Stallone, Van Damme a Norris. V té době videa to byla akční hvězda. Potom začal točit jeden mizerný film za druhým. Pokud nebyl ve filmu jen "hostem". Tady si zkusil i režii (pod scénářem je také podepsán) a ani vystudovaná vysoká škola mu k dobrému filmu nepomohla. Je to příliš přímočaré, primitivní, neosobní, o napětí ani nemluvě. Alespoň nějakou originální akci, kdyby vymyslel. Na druhou stranu, viděl jsem i o dost horší....

Interstate 60 (2002)

Tento film mne úplně okouzlil, že jsem si tento zážitek musel zopakovat i několikrát za sebou...

Interstellar (2014)

Předně přiznávám, že jsem očekával od filmu úplně něco jiného (a ukázku z filmu viděnou před rokem si již nepamatuji). Místo akčního sci-fi spektáklu stylu Gravitace bych to označil především jako existenciální postapokalyptické vědecko-fantastické komorní drama. Což je dobře. A bavilo mne to. Vzhledem k délce filmu byl i rozjezd docela dost dlouhý, ale měl svůj význam a nenudil jsem se ani chvilku a postupné zvraty v originálním příběhu mne udržovaly v příjemném napětí z dalšího děje až do opravdového sci-fi finále. Trochu mi připadalo, že jde postavám poměrně snadno vyrovnat se a pochopit věci, které jsou paradoxně mimo možnosti lidského chápání, ale budiž. To by se nehnuly z místa :) Povedený film! Určitě bych s hodnocením pod čtyři hvězdy nešel. 85% (viděl jsem: 2x)

Intim Night (2012) (pořad)

Top Star magazín po desáté večerní.

Into the Badlands - The Fort (2015) (epizoda)

Úvodní díl série jsem si dal jen jako ochutnávku a ani moc nepočítám, že se podívám na další díly (z časových důvodů). Úvod nebyl vůbec špatný, akce pěkná, trochu tajemna... Jen si říká, že to bude docela natahované. 3-4 hvězdy.

Iron Man 3 (2013)

Výborná akční zábava. Subwoofer domácího kina se tu pořádně při explozích vyřádí. Humoru je tu mnohem více než dříve. Je dobré znát Avengers, kteří jsou zde připomínáni a z jejichž akce má Tony Stark trauma. Za zmínku jistě stojí i skvělé titulky na konci filmu, které by byly vynikající jako úvodní pro tv seriál. Prostorový obraz v kině má též solidní kvalitu. 90% ### PS: Diváci ještě nepochopili, že film nekončí se závěrečnými titulky. Obzvláště MARVELovské filmy ne! A tak se nadpoloviční většina návštěvníků kina ochudila o vtipnou scénku za titulky... (kino 3D s tit.; DVD cz dabing)

Itálie - střed světa na Garganu (1999) (TV film)

Příliš mdlý komentář. Chtělo to komentátora s výraznějším a charizmatčtějším hlasem a hned by totéž bylo poutavější.

Italské prázdniny (2003)

Romantické dobrodružství o kterém někdy snila každá malá slečna, co kdy chtěla být superstar. Nic, co by vás překvapilo v dobrém ani ve zlém. Taková pohádka, kde není každý princ, co se třpití. (viděl jsem: 2x)