Jak randit s Billym Walshem (2024) odpad!

Krom perfektně milého britského akcentu je to celkem o hovně… Představte si kočičí chcanky v kýblu psích sraček…. Tak originální a invenční to je 😉

Invaze (2021) (seriál) odpad!

To je zase snůška nesmyslů, nudy, neoriginality, hlouposti a zase nudy a nudy a……. Pusťte si open titles a máte to nejlepší ze seriálu shlédnuté. Druhá série stojí opravdu za to. Banda kreténů vetkla pointu do naprosté trapnosti. Proč ty peníze raději nedají potřebným (myslím peníze na tvorbu a produkci)…. S klesající vzdělaností světa jde bohužel i do totální prdele tvorba filmová a seriálová. A to jsem si myslel že upnutý kamaše a pláštěnky jsou to nejhorší 😊

Problém tří těles (2024) (seriál) odpad!

Tak ještě že mají ty sifóny (samozřejmě bez kávy). To je zase snůška blbostí a nesmyslů. Ještě že tvůrci sifónů vykecají plány a pošlou super truper sifonský textovky a vytvoří voko 😊 Edit:  to je skutečně kretenismus nejvyšší úrovně. Nic debilnějšího jsem snad neviděl. Kterej magor byl schopen tohle vymyslet?! To musel bejt slušnej matroš…  (Hele von je porazí delfín co bude mít místo mozku hovno z nutrie smíchaný s vařenou brokolicí, ocelový ploutve a vocas z želatinový šunkový pasty a Saul bude jeho nemrdátor, pardon - meditátor - jasně vymyslime), že to nepřiheftovali pořádně ten deštník s análním votvorem pro atomový péra. A herecké výkony. No kurva to je umňěňííí 👍

Na lovu (2021) (pořad)

Anglicky originál Chase znám a česká verze není zase tak zlá. Sokol natrénoval pozice originálního moderátora, (včetně smíchu, na což se mohl s klidem vysr.at, protože je Sokol někdy vtipný) lovci si hrají po svém a jsou pro mě celkem fajn. Jen mi není jasná mladá Zorka Jandová, která určitě nemá vůbec žádnou protekci a super se sem hodí a všechno ví 😊

Krajní meze (1995) (seriál)

Jak tu pročítám ty fundované recenze od SVK účetního magora T2, kreténa “trona”, kryplRadek99a a pár dalších yntélidžentú, začínám si uvědomovat…… Ale to by bylo stejně zbytečné zde vysvětlovat….

Příběhy nekonečna - Enemies (2020) (epizoda)

Ono to na odpad úplně není, vizuální stránka a hudba, ač je celých 8 dílů stejná, se povedla. Ale je to poooooomaaaaaleeee a tím pádem ve výsledku i nudné. Stačí pustit začátek přetočte pak na střed a pak posledních 5 minut. Bohatě stačí 😉

Příběhy nekonečna - Parallel (2020) (epizoda) odpad!

Nejsem homofobní, to absolutně ne. Jen je to prostě blbost a ještě s nesympatickými herci.

Expanze (2015) (seriál)

Já vám nevím, asi je to slušný sci-fi, ale popravdě si myslím a doufám, že za dvěstě let nebudeme stejní idioti (myslím lidstvo) jako jsme teď… Tady je naše současná společnost jen v kulisách budoucnosti s dialogy typu kytka-lopata, hrdinské a padoušské činy, spiknutí…… a nevím no…. Asi mi tam kromě Millera nebyl nikdo sympatický….

Temný případ - Part 6 (2024) (epizoda) odpad!

Krásný, skutečně elegantní a překvapivě inteligentní závěr super série. Díky emeričtí scenáristé a tvůrci. Jen tak dál