Všude dobře, sám doma nejlíp (2021)

Film nehodnotím, i když jsem ho viděl. Nemůžu se rozhodnout mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Tu jednu hvězdičku mám chuť dát za jednu vtipnou scénu (Scéna o záchranu panenky před pádem na zem), a za to, že to skončilo úsměvně. Ale odpad mám chuť dát proto, že Max byl docela nesympatický, film působil dost blbě na pohled, a celou dobu se to táhlo, a dost to nudilo.

Bratři (2023)

Příjde mi, že se mi první polovina filmu líbila více. Vytknout bych mohl také kameru v některých scénách. Nicméně, ani na chvilku jsem se nenudil. V první polovině filmu jsem měl chuť vpálit 5*, nicméně, takové to napětí v druhé polovině už nebylo. Film je podle mě výborný. Ale neužíval jsem si ho jako nějaký hrdinský film. Spíše jsem ho vnímal jako film o tom, čeho všeho zvráceného je člověk schopen dosáhnout, jen aby se měl dobře. Rád bych podotkl, že Bratry Mašíny nevnímám jako hrdiny, ale jako idioty. Kdyby to bylo vrazi komunistů, vnímal bych je jinak. Nicméně, oni zabíjeli i nevinné lidi. Kéž by se mi tito " hrdinové " dostali ke mě. A kdybych mohl, tak jednoho po druhém nechám zmlátit do krve. Promiňte, že zním tak krutě, ale opravdu nemám rád, když takové osoby utíkají před zákonem, a jsou ještě uznáváni.

Rammstein: Mann gegen Mann (2006) (hudební videoklip)

Někdo je z tohoto klipu znechucen, ale pro mě to byla komediální podívaná. Vidět všechny ty mužská těla, která jsou naleštěná víc než nové auto ve mě vyvolávalo smích, a vlastně ani nevím proč. Všichni se o sebe otírali jako švédská hadra o podlahu, a metalová hudba k tomu jako stvořená. Tohle je nejlepší Rammstein videoklip, který jsem kdy měl tu čest vidět. I samotná píseň je naprosto geniální, a je to jedna z mých nejoblíbenějších.

Rammstein: Ich tu dir weh (2009) (hudební videoklip)

Videoklip ve stylu Star Wars: Návrat Jediho. Je dobře udělán, ale nijak zvlášť mě ničím neobohatil. Je to skoro jako záběr z koncertu. Podobné klipy má vlastně z počátku i kapela Kiss, ale u nich mi to přišlo jaksi zajímavější.

Rammstein: Pussy (2009) (hudební videoklip)

Umění je uměním. Ale porno uměním pro mě nikdy nebude. Sex se (záleží, jak je podán) může jako umění vnímat, ale porno je bezduchá věc, která vznikla za účelem vytřískat z lidí peníze. Chápu, že Rammstein chtějí šokovat, a ano, zde mě šokovali, ale šokovali mě spíše tím, že nevymysleli nic lepšího. Já porna rád nemám. 1* je pouze za tu písničku. Ale ani ta není mistrovským dílem.

Dobrodružství Kocoura v botách (2015) (seriál)

Filmy od Dreamworks s Kocourem v Botách jsou prostě lepší, a jde to vlastně vidět. Neřekl bych, že by tento seriál nějaký nudný, ale je výrazně více pro děti, než celovečerní filmy. Nemá ani tak super tempo, jako ty filmy. Má to sice pár komických scén, není to špatné, ale není to nic, co potřebuji vidět vícekrát.

Město sexu (1997) (seriál)

Spicy City je doslova boží seriál. Žádné porno nečekejte. Hodně pikantní je pouze díl první, v ostatních dílech je těchto prvků hodně málo. Je zvláštní, že atmosféra se mění napříč epizodami. Jednou je to tu vážné sci-fi krimi, pak je to černá komedie, atd. Nicméně, všechny díly jsem si užil jak to jen šlo. Tenhle seriál je prostě mistrovský. Je v něm akce, a chvilkami dost deprimující scénky. To se hlavně týká třetího dílu, který byl dle mého názoru také ten nejlepší. Příběh o poldovi, který za každou cenu chce získat peníze, bez ohledu na to, jestli zabije vinnou, či nevinnou osobu. Měl najít dceru jednoho starého pána, jenže on mu přinesl jejího klona, a jakoby naaranžoval, že je mrtvá. Dokonce kvůli své povaze získat vše za každou cenu zabil vlastního parťáka. Skutečná dcera stále ležela v laborce, a trpí... Bez konce? Nicméně nejslabší byl asi díl první. Lesbická policajtka se nechá omámit sexy robotickou ženskou, ze které se nakonec stane její parťák. Nicméně, tohle je opravdu seriál, na který se dá dívat do nekonečna, a je obrovská škoda, že tento seriál nemá více dílů.

RoboCop 2 (1990)

Abych byl upřímný, jako mladší jsem vždy upřednostňoval dvojku před jedničkou. Vždy mi přišla, a také stále příjde napínavější, nabitější, a nevím co všechno. RoboCop, jaký má být.

Zootropolis+ (2022) (seriál)

Tohle je boží. Mě se to líbilo o trochu víc, než ten celovečerní film. Tady byl větší prostor pro postavy, se kterými jsme potřebovali nějaké to větší poznání. Máme tu větší prostor pro tančivého Clawhausera, pro skvělé lenochody, a taky pro rejskovitého kmotra. I když je pravda, že epizoda s lasičákem není tak dokonalá, jako epizody ostatní, tak mi nic nebrání tomu, abych tomuto seriálu dal 5*.

Malcom and Melvin (1997)

Tohle byl pěkně hloupý žert. Bakshi dočista zešílel. Jakýsi hybrid příliš dětinského filmu a vulgárních prvků (Animačně to byl hybrid Oggyho, a Dobrodružství ježka Soníka). Příběh jakého si klauna Melvina, který nemá už pro co žít, a tak chce spáchat sebevraždu. Ale kde se vzal, tu se vzal, objevil se jeho budoucí kamarád Malcolm. Který mu bude pomáhat...... Pochopte, nechci vám tu odhalit děj krátkometrážního filmu. Co je pozitivní na tomto snímku je to, že vůbec nenudí. A co ještě umí, šokovat. Chvilkami se smějete, a chvilkami se stydíte, a říkáte si, co je to za dětinskou splácaninu. Co se mi akorát na tomto snímku ne úplně líbilo, tak je dabing. Mohl by být trochu lepší. Jinak co bych mohl o tomto snímku říct dalšího? Je to jako když smícháte kokain s heroinem, a pak to máte do sebe dostat. 3*.