Hanna - Season 2 (2020) (série)

2.série se mi líbila víc, než ta první. Clara s očima mrtvého žraloka byla dobře otravnou figurou, Marissa a její změna - obecně se mi líbily charaktery postav, včetně nových.. Holčičí akčňák, proč ne :-)

Zločin (2011) (seriál)

Původní verzi jsem neviděla, tato mě ale hodně bavila. Všechny 4 řady byly víceméně skvělé, kriminální příběhy šílené a ústřední dvojice parádně fungovala. Nebyla nouze o silné emoce, eskalaci vztahů, zahuštění atmosféry celkově. Moc se mi líbil i závěr jako takový!

Zločin - Série 4 (2014) (série)

Co se týká kriminální zápletky - nelíbila se mi. Byla tak nějak nevím - prostě hnusná. Ne, že by příšerné nebyly i ty předchozí, ale tam pořád byly postavy, které člověka poutaly, nebo je měl rád. Tady mi to zkrátka nefungovalo, nezapadlo. Co se mi ale líbilo moc, byla uzavřenost všech sérií, propojky k těm minulým, a i přes (logicky) neskutečně vyostřený vztah hlavní dvojice a celkově maximálně psychologicky rozebrané vztahy mezi všemi zúčastněnými, mě navýsost uspokojil závěr!

Zločin - Série 3 (2013) (série)

Ještě před finále jsem chtěla dát 5* - bohužel oproti první a druhé sérii se zde konec krapet nevydařil. Tomu herci jsem to vůbec nevěřila a neoslovil mě absolutně. Ústřední dvojice byla opět úžasná a odsouzený k trestu smrti luxusní!! Silné momenty a smutné téma.

Zločin - Série 1 (2011) (série)

Originál jsem neviděla, ale tato americká verze se severskou atmosférou se mi líbila. Hlavní zásluhu na tom mají herci - jsou prostě skvělí.

The Family (2016) (seriál)

Mně se to líbilo. Málokdy tak dokonale vím i nevím zároveň - a když pominu nějaké nelogičnosti, musím přiznat, že mě to bavilo a drželo v napětí až do konce. Bez explicitních nechutných scén, naopak s pár moc pěknými momenty. Dokonce i nastínění utrpení uvědomělého pedofila bylo vkusné a Andrew NcCarthy ho ztvárnil neskutečně! Naopak se tam musela vmísit k bílému guvernérovi černočerná manželka, gay pár a lesbička, ale asi si člověk už i zvykl.

Král Tulsy - Série 1 (2022) (série)

Zkraje to božsky šlapalo, vtípečky, drsný a charismatický Sly byl fakt i sexy - neuvěřitelný!!! Pak se to nějak nevím - rozplizlo, naředilo, zjančilo, ale stejně mě to bavilo a další řadu si dám!

Právo podle Lidie Poët (2023) (seriál)

Mě to bavilo! Fajn obsazení, mladí hezcí modroocí lidé (krom její rodiny), jižanský temperament, krapet vtipu - i ta moderní muzika se mi líbila. Klidně se přikloním ke čtyřem hvězdičkám.

Láska a smrt (2023) (seriál)

Nějak nevím, co dodat.. E.Olsen podala excelentní výkon, celé to šlapalo na výbornou, plus skvělá hudba. Nic není černé ani bílé, v životě se prostě dějou věci a představa toho, že se vše tak nějak podobně stalo - z toho člověka fakt mrazí.

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

Tři hvězdičky v podstatě z lítosti. Výborné obsazení, leč mne to neoslovilo. Nedokázala jsem si nikoho oblíbit, nedokázala jsem chtít to sledovat. Dabing tragický, na HBO titulky bohužel neměly, možná i to mě negativně ovlivnilo.