Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

No jistě, že to není Anna Karenina - ale ve svém žánru je tohle prostě topovka! Neskutečně milý film, parádně obsazený - Rachel je kouzelná, Will skvělý, Pierce hot like hell, a ta její mamka bez botoxů..plus úžasní doslova všichni ostatní! Vtipná pohodovka, až nechápu, že tenhle film není vůbec známý. Nasmála jsem se do foroty a dojala zároveň, Willovo Volvo.. Amíci.. Rusové nemají gaye.. elfové.. etc.etc. Beze studu plných pět!!!

Nebezpečná krása (1998)

Krásná pohádka, chce se mi říct,- až mě zaráží, že je natočená na základě skutečné události.. Moc pěkně ztvárněná, tak nějak vlídně.. klidně dám pět, zaslouží si je.  (I po přečtení wiki neměním názor.)

Ostrov (2023)

Dlouhé záběry krásné přírody, příjemná hudba a herci. Jinak nic moc dialogy, skoro nic vtip, vůbec nic logika, no... asi neurazí, ale rozhodně nenadchne.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Jeden z vůbec nejvíc nejlepších počinů ever! Tomuto typu říkáme "push up" - protože totálně a absolutně zvedají náladu, protože mají neskutečně vlídný humor, protože jsou prostě krásné a nabíjí.

Snivokraj (2022)

Tři necelý. Jak miluju Jasona, tak tady to nebylo nějak ono. Nemo ok, ostatní asi taky celkem, učitelka byla fajn, ale jen strejda Filip měl šmrnc. Celý to strašlivě postrádalo emoce, asi v kině by to bylo lepší-ale i tak.. A to jsem to měla nedabovaný (což je ta 3.hvězdička). Ukřičený a plochý počin, hrozná škoda námětu.

Idol (2023) (seriál)

Tak ano, byla to nakonec úplná slátanina, ale Lily mě bavila, ten celkový styl mě bavil, vtipná nevyzpytatelnost mě bavila (a ještě vtipnější je, že nikdo, evidentně včetně tvůrců, netušil, co s tím). Vlastně těžko to hodnotit :-) Jo a nějak jsem vůbec nepostřehla Anne Heche?

Elvis (2022)

Za mě úžasný počin. Elvis hodně velký překvapení, Tom Hanks absolutní jistota, jen Priscila byla "jen dobrá". Neznala jsem jeho příběh nijak moc a toto zpracování mělo koule a přesto bylo i uctivé. Paráda. Prostě paráda.

Ženské zbraně (2022) (seriál)

Jaj..to nejde!! Jak byly Devious Maids boží, tak toto fakt nejde.

Klikař Hank (2023) (seriál)

Přiznám se, že z kraje mě to nějak moc netáhlo, ale nádherně se to rozvinulo a jestli bude další řada, nenechám si jí rozhodně ujít. Výborné obsazení- hodně fajn žena, drsní rodiče, neskutečně otravná dcera, panoptikum kolegů, a hlavně Hank!