Steven Universe - Budoucnost (2019) (série)

Dojmy - Steven Universe Future je zatím ze celého univerza to nejslabší, což je škoda, protože nápad je to jistě zajímavý. Future, neboli neoficiální "6 série" není vyloženě špatná, ale nenabídne vám žádný obrovský lore do tohodle světa. Děj se odehrává po páté sérii původního seriálu a filmu. Steven žije v poklidným městečku nám už známém Beach City, kde se po zrušení kruté nadvládě diamantů hodně věcí změnilo. Drahokami žijí na Zemi ve Little Home School, co Steven a jeho přátelé společně vybudovali a snaží se naučit, jak to na Zemi chodí. Stevenovi se projeví nová schopnost, kterou doposud neviděl a nic o ní neví až na to, že to je spojený s jeho matkou Rose Quartz, neboli Ružovému Diamantů. Steven se v průběhu děje snaží ovládat tuhle schopnost a začíná uvažovat ohledně jeho budoucnosti. Hlavní a vedlejší Postavy tu jsou dobré jako minule, jen tu mají o trochu méně prostoru. Na mysli mám hlavně Peridot, Bismuth, Lapis atd. Děj tu je slabší než seriál a Movie, ale není rozhodně špatný a většina epizod mě hodně bavila. Nový Intro a hudba jsou tu opět krásně poslouchatelný a k tomu písničky tu jsou jako minule na úžasné úrovni. Abych to nějak shrnul. Steven Universe Future rozhodně není špatný počin. Bavilo mě sice nejméně než původní seriál a film, ale nemá se za co stydět a rozhodně doporučuji. Za shlédnutí to určitě stojí. Celkové Hodnocení - 80%

Nedotknutelní (2011)

Úžasný a dojemný film. Na konci ukapla slza. 85%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

10/10 - Fenomenální seriál tohodle světa. Pro mě nejlepší seriál na světě a to se možná už nezmění. Příběhy, Postavy, Hudba, Vtipy, tohle je prostě Masterpiece a doteď na to koukám dokola. Slavná hláška "Bazinga" ve mě zanechá vzpomínku, kdy jsem se u toho smál jak malý kluk.

Steven Universe ve filmu (2019) (TV film)

Dojmy - Skvělé pokračování seriálu. Náš hrdina Steven zestarnul do puberty, svět je naprosto jiný oproti prvního dílu seriálu a představení nové záporačky, Spinel. Příběh je zajímavý a krásné navazuje na konec 5 série, Postavy jsou tu pořád skvělý, jak hlavní, tak i vedlejší. Zaporacka je naprosto úžasná, má svůj dobrý důvod, proč je taková a její Origin je skvělý. Hudba či písničky jsou opět jak ve seriálu úžasné a krásné napsané. Jediné mínus je délka filmu. Délka je Okay, ale očekával jsem film trochu delší. I přes to Steven Universe: The Movie plně doporučuji. Celkové Hodnocení - 85%

Mr. Bean (1990) (seriál)

Dojmy - Mé Dětství, Moje srdcovka, naprosto úžasný a nezapomenutelný seriál! Celkové Hodnocení - 90%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Dojmy - Druhý díl našeho oblíbeného detektiva Sherlocka Holmese v podáním Roberta Downeyho Jr. Za mě je druhý díl a trochu lepší než první díl. Příběh mi více sednul. Postavy jsou dobře napsané a hlavně Moriarty, krásně zahrán. Hudba naprosto krásná a úžasná jak u jedničky. Akce taktéž slušná a tenhle film se toho vážně nebojí. Doufám, že se někdy dočkáme třetího dílu. Celkové Hodnocení - 95%