Mandalorian (2019) (seriál)

10/10 - Za mě Topovka mezi SW seriály a taky i pro mě nejoblíbenější SW seriál. Postavy, Příběh, Efekty, Hudba, ACH, ta hudba! The Mandalorian má hodně slibnou budoucnost a po 2 sériích stále neomrzel. Vřele doporučuji všem fanouškům Star Wars!

Loki - Velké poslání (2021) (epizoda)

Dojmy - Další Marvel seriál a to je náš oblíbený Loki. První díl jde krásným tempem a těch 50 minut vám uběhne opravdu rychle. Jediné minus, co mi vadilo u prvního dílu byli až moc umělé scény. Třeba příkladem je písečná lokace na začátku, já vám nevím, ale mě tam ten Loki byl strašně daný uměle, ale je možný, že to takhle můžu vnímat jen já. Příběh, Efekty, Postavy, Easter Eggy Topovka! Celkové hodnocení - 85%

Like House (2021) (pořad) odpad!

Dojmy - Tady to vezmu krátce a stručně. Televizní pořad Like House je špatný seriál ve všech směrech. Influenceři  jsou tu arogantní, nic jiného nedělají než jen pijí a dělají hlouposti. Tihle lidé mají být vzorové pro děti, ale jak vidím, tak selhali, a to hodně. Hloupé či zbytečné kauzy, hádky a podobně, jsou prostě velká blbost. Celkové Hodnocení - 2%

Zaklínač (2019) (seriál)

9/10 - Abych řekl pravdu, nejsem vůbec žádný expert v tomhle Fantasy světě, ale baví mě to. Knihy pana Sapkowskiho jsou úžasně napsaný jak po dějové stránce, tak i po dobře napsaných postav a tak dále. Seriál je hodně kvalitně natočený, seriál jsem si hodně užíval, ale měl jsem s tímhle seriálem malý problém, Rozházení Povídek. Abych to lépe vysvětlil, každá epizoda se odehrává v jiné časové době, což mě hodně mátlo a po dokoukání seriálu jsem se musel kouknout, jak jde správně časová linie, aby děj dával smysl. I tak si myslím, že seriál je skvělý a ostudu knižní sérii rozhodně nedělá. (Psáno po vydání 1 série)

Boku no Hero Academia (2016) (seriál)

9,5/10 - Wow. Tenhle seriál, správněji "Anime" mě už od začátku děje chytlo a také hodně bavilo. Momentálně stále anime sleduji a kvalita či příběh u mě stále neklesnul a pořad mě strašně baví. Děj u všech sérii je chystali, napínavý a podle mě tvůrce seriálu udělali hodně slušnou práci. Chci poděkovat především tvůrci MHA (My Hero Academia nebo zda chcete, tak Boku No Hero Academia) co vytvořil mangy, díky kterým seriál vznikl. Slovo závěrem. Boku No Hero Academia (My Hero Academia) rozhodně doporučuji jak fanouškům anime, tak i lidem, co jim nejsou. Anime ode mě dostává plný počet hvězdiček a nelituji jeho shlédnutí.