The Red Pill (2016)

Feminismus je synonymum slova pokrytectví. Tak daleko to dotáhly holky pokrytecké, které veškeré privilegia, která mají vůči mužům odůvodňují biologií, ale když proti strana biologií odůvodňuje, proč mají nižší mzdu mohou se z toho posrat. Pokrytecké, odporné, kdyby se to nedotovalo dávno to zklouzne do normálních kolejí, dnes je feminismus jen odporným patokem a stokou, která upřímně nenávidí muže. Tady dávno nejde o nějaké zrovnoprávnění, ale o to, oškubat ty chudáky z penisem o co jde a ještě z nich udělat impotentní voly.

Teroristka (2019)

Velmi originální komedie na české poměry až nebývale černá(závěr), cením jistou odvahu natočit to prostě jinak.

Invaze: Operace Mincemeat (2022) odpad!

Recept na instantí nudu v prášku: Vezme chabou předlohu, na ní vystavíte chabý scénář, přidáte tunu naprosto nudných a nezáživných dialogů a hlavně vše budete stavět kolem nezáživné  "romantické" dějové linky, poté  přidáme Colina Firtha a zbytek osazenstva a pořádně zamícháme. Výsledkem bude notoricky známa špionážní operace, která je tak nudná, jak Putinovi eseje o historické úloze Rusů.

Jurský svět: Nadvláda (2022) odpad!

Na světě existují čtyři jistoty, daně, smrt a že jakýkoliv film má v názvu Godzzila nebo slovo Jurrasic, jedná se z pravidla o odpad.

Moonhaven - The Pilot (2022) (epizoda) odpad!

Já řeknu Pííí a ty řekneš čovina a už víme za co tohle stojí,  za já řeknu ho a ty vno.

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Pokračování klasicky stálo za to delší stopáž neuškodila o to lepší bylo finále. Bohužel autoři na sebe práskly víc než měli a tak již teď víme, že další řada(bude prostě o cestování časem) se bude odehrávat před všemi těmi událostmi, dokonce i před smrtí Barber. Celý seriál k tomu prostě pomalu a jistě směřuje, už teď byli napachány nenavratitelné škody, aby celý seriál mohl skončit happy endem a dal se souběh událostí zařadit do normálu, jediné řešením bude skrze paraelní svět otevřít novou díru do doby podle deníku Nancy. Je ro prostě výborná show a upřímně řečeno delší stopáž mi nevadila, naopak.

Zločiny budoucnosti (2022)

Nejedná se o horor, ale o dispotické filozofické "scifi" drama(sorry milovníci močolád od Marvelu), to zaprvé, takže chápu ti co hodnotili odpadem a těšili na svou porci strachu, nic takového jim prostě film nenabízí. Jako dispotické scifi drama to ale funguje bravurně, už samotný námět a morální dilema, provokativnost, surovost v kulisách naprosto nihilistické a dekadentí společnosti. Film nabízí až neuvěřitelnou míru pro vlastní interpretace a otevírá řadu provokativních a nekoretních témat a tak ani já se nekorektnosti a provokatovnosti ve své analýze nevyhnu, protože to nelze. Inteligentní sociální kritika současné doby: Do jisté míry, lze na film pohlížet i jako na ostrou společenskou kritiku dnešní doby. Film si pokládá otázku, kam až sahá svoboda člověka a rozhodování o jeho těle a s tím úzce spjatý nihilismus, který přirozeně vychází z extrémního pojetí osobobní svobody a nabývá až patologického rázu(na ničem než na mně nezáleží, ani na bohu, ani na rodině, ani na mém dítěti na ničem), dovolím si tvrdit, že film právě vychází z této premisy, že extrémní pojetí osobobní svobody vede k extrémní formě sobectví a nihilismu, počínající pseudo právem na potrat, popírání své vlastní biologie a přešívání biologie svého těla, modifikace vlastního těla různými chirugickými nástroji a dalšími bizárnostmi. Dekadetní vize budoucnosti: Film si pokládá otázku kam až tohle může dojít, proti tomu se debata zastánců extrémistů z řad "moje tělo moje volba", jenž obhajují a požadují možnost potratů i v devátém měsíci těhotenství, jeví jako malichernost(i když vražda vlastního dítětě a co následuje je přímá provokace a náražka na tuto současnou dekadenci). Co si nechat tetovat orgány? Experimentovat a nechat si přišívat další části těla a vypěstovaných orgánů, experimentovat s koktejly hormonů, nebo se rovnou předělat na syntetickou bytost? A kam to všechno dospěje: Zde podle mého film jasně odpovídá,  k rozkladu společnosti, k nihilismu a dekadenci a proto se díváme na lidstvo, které má ty vůbec nejpokročilejší technologie, nemoci byly vymíceny, stejně tak infekce a záněty a přesto se to odehrává v ponurém špinavém a rozpadajícím se prostředí, tyto kulisy ošuntělých, zaprášených, rozpadajicích se staveb, špinavých zdí interiérů a opadávajících omítek, mají dvojí účel: celou dobu připomínat, že společnost i přes neuvěřitelné technologické pokroky je v hluboké dekadenci a úpadku a současně je to symbolem a mementem předchozí lidské etapy a tak když se zrovna odehrává nějaký dialog  ve zchátralé majestatné budově, přesto v ní jde vidět lesk a sláva zašlých časů, jako by se člověk díval na pomník doby. Ach to umění: Celý scénář odehrávající se mezi "umělci" je opět jen alegorií upadku umění a lidství obecně, stejně tak jaké zaujímají postoje a těch narážek je tam prostě spousta. Opět by se dalo najít desítky příkladů v dnešní době(vystavený naprosto obyčejný pisoár, 1000 kondomů napuštěných vodou a obyčenými provázky přivázaný ke stropu). Jednoznačně pětihvězdičková záležitost.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) odpad!

Tak tady máme další močoládu od Marwellu dětičky! Kdo si dá! Jen bumbejte! Bumbejte!  Pijte! Hltejte! Cože Pepíčku? Ty nemáš rád močoládu od Marwella jako ostatní mentálně postižení děti z ústavu pro duševně nemocné? Že bys raději za ten budget viděl nějaký nový film třeba z druhé válečný od Spielberga, nebo historické drama a úplně novou značku scifi od Ridley Scotta, nebo úplně něco nového od no name režiséra, jen ne komicsovou adaptaci?!  Chápu tě Pepíčku...sestři, sestři! Pepíčkovi dvojitou dávku sedativ, přestávájí působit! Aneb jsem každým rokem více a více fascinován jak málo stačí plebsu k radosti! Jedna močoláda za druhou, vypadá to, že celková světová krize a inflace se dávno odehrává v "kultuře" a čistě filozofickým pohledem na svět, začínám nabývat dojmu, že vždy předchází té ekonomické. Zkrátka když se točí kravská lejna počítejte s tím, že do dvou let bude ekonomická recese! Rok 2021 a 2022 jsou vůbec nejslabší roky pro film snad světově. Možná je to tím jak se čím dál tím víc začíná omezovat tvůrčí činnost, prosazovat nesmyslné "kulturní regulace" a podobně a nebo je to prostě tím, že močolády komiksové jsou prostě močoládou pro plebs a čím víc je plebsu tím víc se močoládám daří. Pravda asi bude někde uprostřed a teď k filmu. Díky bohu to točil Sam Raimi, takže jsem to dokoukal do konce(ju píí!), ale močoládou dobrým rejžou nezachráníš, totální odporný kýč s ještě debilnějším příběhem přes šablonu homoblábolů, s naprostou primitivním NEzápletkou a NEpříběhem. Můžu vám garantovat, že i to děcko ze základní školy by bylo schopno napsat lepší příběh. Boha jeho tisíckrát stejná zhovadilost jen v jiných kulisách za víc než 200 milionů dolců! Lidi chce se mi vážně brečet, takovéhle lidstvo si fakt zaslouží vymřít! Začínám věřit, že klimatická změna je poslední soud, ne! Ne já si to přeju! Já to požaduju! Hrdě se hlásím, že podpořím každého diktátora, který se zapřisahá, že se spálí všechny komiksy světa a zničí všechny močolády! Přikláním se tak k názoru hororového experta Psychora, jehož komentář též stojí za přečtení.

Stalingrad (2013) odpad!

Tohle to je fakt k smíchu nic víc, tak idiotské tak hloupé, že to může lhtat jen ruskej redneck od Sibiře, který byl asi cílovka :D

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Skvělý Pedro Pascal, který má Unbearable Weight of Massive Talent, zachraňoval celou dobu tuhle trapnou komedii, Nicolas Cage jako vždy předvedl herecké dno, rád se tam poflakuje, válí v blátě, je tak prostě spokojený, prominentímu spratku, bez špetky skutečného talentu, nepomůže ani to, že je synovcem Copolly, tenhle člověk nidky neměl před kamerou ukázat a když už tak jen v krimi zprávách jako hledaný pedofilní maniak, v lepším případě jako pohřešovaný. Takže ke scénáři, tak jako šlo to, ono za nadsázku a humor se netalent schovává poměrně jednoduše, protože nějakou tu skečovou opičí grimasu vymáčknete téměř z kohokoliv, tudíž formát byl zvolen správně,  ale co si budem povídat! Pedro Pascal prostě borec, na něm stojí celý film, je to prostě skvělý herec, kterýmu Cage nesahá ani po kotníky, tak to prostě je. Kdyby Cage nehrál Cage je to pětihvězdičková záležitost a Pedro, oooo Pedro, sladký Pedro'!