• Krátkometrážní

Gravity Falls: Between the Pines (2016) (TV film)

Úžasný bonus k téměř perfektním u seriálu, mohl toho nabídnout víc, ale asi dobře že ukazuje jen trochu, aspoň můžou většinu nacházet sami fanoušci. 90%

Vlak Nekonečna - Book 1 – The Perennial Child (2019) (série)

Nebýt slabší první poloviny tak dám klidně 5 hvězd. Kvalitní cartoon s překvapivě krátkou stopáží (jeden díl = 11 minut), který ale i to více svůj čas využívá. I přes to si ale myslím, že 15-20 minut na epizodu by nevadilo, takhle byli některé zápletky dost uspěchané a někdy i hodně předvísatelné. Postavy jsou fajn, určitě stihnou za tu sérii přirůst k srdci a celkový děj bylo určitě také zajímavý. Jsem rád že se z něj ale neodhalilo úplně všechni, a tak je pro to prostor v dalších sériích. Lidem co rádi sledují cartoony rozhodně doporučuju. 80%

Vlak Nekonečna - Vagón s chromem (2019) (epizoda)

Stále jeden z těch nejlepších dílů s opravdu zajímavou dimenzí, která za těch 10 minut využila potenciál jak to jen šlo. 80%

Vlak Nekonečna - Nedokončený vagón (2019) (epizoda)

Opět hodně dobrá epizoda, která se snad i dokáže rovnat té předchozí. I když nás konkrétně v ději neposunula, mám pocit ajko by se tam ten posun přeci jen odehrál a pomětně výrazný. 90%

Vlak Nekonečna - Vagón kočky (2019) (epizoda)

Wow, konečně fakt dobrá epizoda která vše tak akorát stihla v té krátké stopáži, skvěle provázala předchozí díly a ještě lépe navnadila. 90%