• Krátkometrážní

Loki - 1893 (2023) (epizoda)

Úžasná epizoda kde se jak už je zvykem zajímavě míchají karty a hraje se s pozorností diváka, to vše v opět úžasném vizuálu. Jediné co bych možná vytknul byla až nepřirozená tvrdohlavost několika postav, které si nic nenechali vysvětlit. 8,5/10

Loki - Bídák Brad (2023) (epizoda)

Přemýšlím co tomu vytknout, nejspíš marně. 9/10

Loki - Ouroboros (2023) (epizoda)

Stále zajímavé, ale na to že spousta z nás ten seriál celé 2 roky neviděla možná trochu moc hektické, malinko zpomalit by tomu neuškodilo. 75%

Partička Nová krev (2023) (pořad)

Zdá se mi že se to opravdu ještě hledá, většina účastníků nic moc moc nic, Suchánek arogantní, protkáno cringem skrz na skrz a teď na kolik to byl záměr. Zatím 50% po první epizodě

Ahsoka (2023) (seriál)

2. Polovina dobrá ale první hrozně slabá. Jednoduché až dětské dialogy a ze začátku poměrně odtažité postavy, ke kterým (ačkoli je znám z Rebels) jsem si nedokázal udělat pouto. 2. Polovina to docela zachránila, ale furt to mělo určitě větší potenciál. 6/10

Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

Některé akční scény mi nesedli ale jinak asi nemám nic moc proti. Mělo to ale rozhodně i na víc, a škoda že jsme se nedočkali víc Raye Stevensona, ale kdo to mohl čekat...7/10

Ahsoka - Část 7: Sny a šílenství (2023) (epizoda)

Nic noc se nestalo, to co se dělo bylo stále občas trošičku hloupé nebo dětinské, ale stejně jsem si tuto epizodu nad míru užil, jen se docela obávám finále, neboť mi přijde že to co tam zbývá dořešit je tak ještě na 3 epizody. 7/10