Yakamoz S-245 - Episode 7 (2022) (epizoda)

Já vím, že rozhodnout zabít dva členy posádky opravdu není dobré, ale jak by se to dalo jinak vyřešit? Buď by zemřeli ti dva, nebo úplně všichni (včetně těch dvou). Jinak dobře navnadilo na případnou další řadu, rozhodně se v tom díle alespoň něco dělo.

Halo - Odplata (2022) (epizoda)

Ta úplně exkluzivní akce to zachránila a vytáhla to na slabších 5 hvězd. Jinak to ale kazí děj s tou Kwan a tou Požehnanou.

2067 (2020)

Dobrý nápad. parádní vizuál, ale jinak příšerné zpracování. Nekonečné, na 114 minut to děj opravdu nemělo.

Poslední autobus (2022) (seriál)

Není to tak špatný, jak se může zdát. Musí se to brát trochu jako komedii :)

Star Trek: Picard - Monsters (2022) (epizoda)

To byla zase blbost. Ty Picarda vzpomínky, to byla teda strašlivá nuda. Jinak tam ale bylo několik zajímavých zvratů, zejména ten na konci. 4 slabé hvězdičky.

Jakša: Nekompromisní operace (2022)

SLabší děj, zajména na začátku. Potom k úplnému konci se to rozjede a je to skoro až na 5 z 5, ale jinak je to strašně rozvláčně natočeno. /3 a půl hvězdičky/

Moonfall (2022)

Po strašlivě nudné první půlhodině (s výjimkou první scény) se film parádně rozjel a byl na plných pět hvězdiček až do konce!

Star Trek: Picard - Fly Me to the Moon (2022) (epizoda)

Zase slabší, vyplněné blbostmi. Lepší ale než předchozí díl. Takové průměrné čtyři hvězdy, ale chtěl bych něco jiného