Star Trek: Picard - Watcher (2022) (epizoda)

Slabé, skoro nic se v díle nestalo. Guinan nezájem. Děj s borgskou královnou neúměrně natažený. Slabší tři hvězdy.

Red Notice (2021)

Vypadalo to skvěle (5*), ale od chvíle, co vyzvedli to vejce, se to podle mě začalo sypat a konec byl tak na dvě, tři hvězdy.

Zachraňte se! (2020) odpad!

No to je opravdu hrůza! To je strašný odpad, snad ještě horší, než film Mars, ten byl alespoň trošku vtipný (narozdíl od tohohle). Dá se to srovnat s Nádhernou zelenou

Černý krab (2022)

Dobré, ale zejména část cesty po ledu byla strašlivě natáhlá. Jinak na konci se zase začalo něco dít, to už bylo lepší. Mělo to ale dabing, takže ode mě dostává rozhodně lepší hodnocení, než bych dal za film pouze v angličtině.

Star Trek: Discovery - Návrat domů (2022) (epizoda)

Opět velmi dobrý díl, což je pro Star Trek: Discovery nezvyklé :). Jenom teda to, že někdo, kdo porušil ty nejtvrdší zákony Federace, je "za trest" jen poslán pomáhat poškozeným světům, to je trochu blbost, ne? 5 hvězdiček až do vyřešení problému s anomálií a návratu domů, avšak po tom návratu je to vyloženě odpad, možná jedna hvězdička, tam už se vrací ST: Dis.

Star Trek: Picard - Assimilation (2022) (epizoda)

Děj parádní, jenže takový zbytečně (zejména ze začátku) natáhlý. Trošku slabších pět hvězd, cca tak 90%.

Vražda na jachtě (2019)

Parádní komedie, která má kromě vtipné části i skvělou detektivní zápletku.

Star Trek: Discovery - Druh 10-C (2022) (epizoda)

To je paráda, jak se ten Star Trek Discovery nakonec rozjel. Druhá a zejména třetí řada byly skoro až odpad, ale tohle je na plných 5 hvězdiček! Jenom ta dvojice Tarka-Book podle mě ten příběh skoro až kazí, ta donebevolající hloupost Bookových jednání je až k nevíře.

Vesmírná propast (2022)

To je paráda! Ze začátku super, potom uprostřed se bohužel velké úseky skoro nic nedělo, ale nakonec ten obrat, když např. zjistili kde jsou, to byla bomba! Jenom ty flashbacky byly pěkná nuda, to jsem přeskakoval. PS: Co to je za bludiště, které vždycky řešili, když pracovali se Sférou? Taková směšná blbost :D /90%/

Jiný život - Série 2 (2021) (série)

Druhá řada oproti první, která byla taková divně natáhlá, naprosto exkluzivní! Plných 100%! Jediným nedostatkem jsou opravdu strašně nesympatičtí herci. A ti, co za něco stáli, úplně na začátku série všichni umřeli. Záhada. Jenom tak mimochodem (spoiler): Co to je za nápad, že nechali na Zemi úplně plnoprávně jednat vysoce postavenou osobu s tím achajským implantátem v hlavě? Jak to?