Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Taková "marvelovka" jakoby mimochodem, aby divák věděl, že v tom má prsty Marvel, mihne se tam pár postav z "jeho" předchozích filmů. Výborná choreografie "kung-fu", skvělé digitální efekty a Ben Kingsley jako by se znovu "našel" a hraje naprosto s přehledem a přirozeně, jeho předhozí sračkoidní výkony v ještě sračkoidnějších filmech budiž zapomenuty. Jednu hvězdu dávám dolů za......finální souboj draků...nudné, dlouhé, nezáživné, otravné a zbytečné. Střihač si asi zapomněl "nůžky" anebo už šel před koncem šichty domů...jinak hodně dobrý fantasy film s prvky čínské mytologie (lvi naprosto super).

Stake Land II: The Stakelander (2016)

Slabší a také (naštěstí) kratší než první díl. Zápletka je podána hodně zkratkovitě, než se divák stihne sžít s postavami, tak je buď po nich anebo už je vlastně konec filmu.... Jediné zlepšení proti jedničce je ve vizuální stránce "upírů", jinak je to jen přežvykování téhož samého...

Země kůlů (2010)

Je to béčko se vším všady - nic moc děj, vizuál "upírů" pod průměr, depresivní atmosféra, ale film táhne charismatický Nick Damici, takže je to docela zábavné.

The Blazing World (2021) odpad!

Film zcela o ničem. Pár červů na posteli a věčně vypoulené oči hlavní hrdinky (asi to má takhle od přirození) z filmu žádný horor neudělá...a koukat se na to je naprostá ztráta času

Přetlak (2020)

Někdo po rodičích zdědí auto, někdo barák, někdo nic a někdo psychózu. Zatímco např. "Příběhy obyčejného šílenství" , ač jsou zamýšleny jako komedie, mají jakýs takýs děj "Surge" je asi komedií nechtěnou, ale děj je celkem nula nula prt. Ve zkratce - týpkovi hrábne, těžko říct, jestli z jeho rodičů nebo stereotypní práce nebo z obojího a jen pobíhá městem a tu a tam něco rozbije, ukradne nebo se porve. A to je v podstatě vše. Jo a ještě na stojáka opíchá kolegyni z práce, které tečou z nosu kovidové nudle, (kecám, bylo to natočeno ještě před kovidem).

Bílá duše (2014) (TV film)

Masakrování Vietnamců ve francouzském podání. My jsme měli Lidice, ve Vietnamu bylo podobných vesnic nepočítaně. Hnus.

Neznámý voják (2017)

80%? Perkele. Ten film nebyl zas tak dobrej, přislo mi, perkele, že všechny bojové scény byly natočený v jednom lese, perkele, okolo jednoho kopce, perkele, a měli tam jen jedno pojízdné téčko (T-34), perkele, a kdo ten film viděl v originálním znění, perkele, s titulky, perkele, musel si všimnou, perkele, že nejužívanějsí slovo, perklele bylo v tom filmu, perkele. Jen tak naokraj, perkele, Finové byli nacisti, perkele, a to že je Sovětský svaz napadnul jako první, perkele, z nich žádné sympaťáky nedělá. Řada Finů byla v jednotce SS Wiking a podílela se na masakrech civilistů na Ukraině a Kavkaze. Perkele.

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Sony koupili práva na film za 2,5 mega a udělali tohle? Černí agenti v Murmansku...no popravdě, dlouhou by tam nepřežili. No a kdyby Amíci neměli Rusáky, tak by si je asi museli vymyslet.... Pochybuju, že by se nějaký Rus vyznávající pravoslaví, opásal plastickou trhavinou a odpálil se. Film je prostě americká slátanina, balancující pod hranou béčkové zábavy. Včera Biden prohlásil - Putin (ohledně Ukrainy) "musí něco udělat" (tzn., budem ho provokovat tak dlouho, až něco udělá...), nicméně film jako takový klouže jen po povrchu, míchá události z devadesátek, kdy vznikla knižní předloha, se součastností (Sýrie) a výsledkem je vodnatý guláš, který dáte jednou, ale už vícekrák o tuhle pochoutku prostě nestojíte. BTW M. B. Jordana jsem viděl naposledy ve  451°F a tváří se furt stejně....jako guma.

Zprávy ze světa (2020)

Na Tomu Hanksovi je už bohužel vidět jeho věk, takže se můžeme těšit na další páprdovité role moudrých mužů s citem pro spravedlnost. Film se mi líbil, je to ne úplně typický western, ale i na přestřelky tam dojde, takže o.k.

The Last Son (2021)

Jedna hvězdička za hudební doprovod. Všechno ostatní - příběh zejména - strašný. Sam Worthington znovu svou toporností dokazuje, že je jen hype herec.

Ovládací panel
20. nej uživatel Dánsko