Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Hodnocení vypovídá o všem.

Červánek (1999) (seriál) odpad!

Já nevím, ale přijde mi to naprosto stupidní a infantilní.

Opičí agent (2004) odpad!

Neeeee! Proč vždycky když je ve filmu opice tak musí hrát hokej nebo americkej fotbal?!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Je to velkolepé...!...Což je trošku smutné, protože Bay je prostě magor, bez jakékoliv soudnosti. Série totiž měla skončit už prvním dílem. Ano dvojka je sice akčnější a dynamičtější, ale to je tak jediné. Nemá příběh. Nebo dobře má, ale strašně předvídatelný. Dialogy jsou upřímně řečeno děsivé a celé to působí strašlivě megalomansky přesně jak Bay zamýšlel. Další věc, kterou nepochopím je, proč se snažil do filmu nacpat hned 4 vtipné postavy!? Většinou bohatě stačí jedna, ale 4x více trapných vtipů je až moc velká porce...U Transformers 2 platí jednoduchá rovnice 1 dobrý vtip na 5 špatných, což je trošku smutné vzhledem k počtu vtipů. Jediné v čem je film opravdu, opravdu dobrý je vizuální zpracování, efekty a všechny ty výbuchy, při kterých vám běhá mráz po zádech. To je přesně Bayova parketa, ve které je prostě a jednoduše nepřekonatelný. Jenže to samotné nestačí. Ani zdaleka. K dobru je nutno Transformers připočíst i Shiu LaBeoufa, který nám pomalu, ale jistě (nebo spíš rychle a jistě) roste do herecké hvězdy, pokud jí již dávno není. Ještě jednu věc musím zmínit. A to nemyslím fakt, že je Michael Bay tak trošku "Greenbrain", jako spíš jeho zálibů v kýčových záběrech při zapadajícím Slunci. Teď myslím například scénu kdy přílétá Optimus na letadlovou loď a američtí vojáci mu kráčejí vstříc. Navíc ten všudypřítomný patriotismus. Fuj. A kdo, že tedy vítězí v očekávaném "blockbusterovém" boji mezi novými TF2 a T4...? Pro mě celkem jednoznačne John Connor. A tak Michaele Bayi trojku si prosím nechte od cesty. Díky.

Díry (2003)

Čekal jsem, že to bude horší. Takový normální rodinný film.

Casper (1995)

Jako malej jsem to měl rád.

Perníkový dědek (1998)

Průměrná detektivka. Nic víc nic míň. Vlastně ještě Duvall byl fajn.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Všichni ti záporáci (vlastně aji Gambit a spol) jsou super, akce je všudypřítomná a Wolverine je mega sympaťák. Taková akční oddechovka.