Pařba ve Vegas (2009)

Super, ultra, mega, giga film! Apřekvapení roku! Takhle vtipnou komedii jsem už dlouho neviděl.

Terminator Salvation (2009)

Do kina jsem šel po přečtení zdjších komentářů bez jakéhokoliv očkávání, no...vlastně jsem akorát doufal, že nový Terminátor nepohřbí celou sérii. A bál jsem se zbytečně. Atmosféra a prostředí jako z Falloutu, výborný Sam Worthington, který je možná celý film lepší a viditelnější než Bale (to není na škodu), ale nakonci se mu John Connor minimálně vyrovnává. Anton Yelchin super, efekty taky. Jo je to vyloženě popkornová zábava, ale dobrá a na to se hraje především. Takže i přes všechny "tříhvězdičková" hodnocení dávám hvězdiček 5, někdo to výsledné skóre přece zvýšit musí. Není to sice ani zdaleka tak jasných 5* jako u Star Treku, ale za toho Arnieho...

Star Trek (2009)

Absolutely amazing! Takhle výborně vybalancovaný, akcí nabitý a vtipný prolog série jsem nečekal. A tak mi nazbývá než znovu před J.J. smeknout, stejně jako jsem to udělal při LOST. Tleskám.

Ničitel Conan (1984)

No...co říct. Jedničku jsem neviděl, takže srovnávat nemůžu, ale dvojka je snad ještě brakovější než jsem čekal a to jsem byl připravenej skoro na všechno. Arnie neustále do půl pasu, případně ve slipech, nesnesitelná černoška, u které nepoznáte jakýho je pohlaví, rumun s vlasama hippies, a potom vtipná postava, která musí být snad všude. Jo a ještě jsem zapomněl na tu roztomiloučkou blondýnečku. To co jsem tady vyjmenoval není úplně základ pro hutný fantasy dobrodružství, ale tady to celkem funguje. Akorát se musíte odprostit od toho, že kulisy vypadají jako z českých televizních pohádek, že ta černoška je neuvěřitelně trapná, že na vás za každým rohem čeká nějakej ten slabší vtípek a že je to celý takový nějaký naivňoučký. Ovšem když se tak nad tím zamýšlím pokud to autoři mysleli vážně tak je to vlastně krásná pohádka, u které navíc máte neustále úsměv na tváři.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sylvester je i po šedesátce drsňák! Akce střídá akci, doprovázenou výbornou hudbou, střeva jsou na kameře a kusy končetin se válí všude možně, do toho navíc stojí Rambo na kopci u težkýho kulometu, aneb co víc si přát. Po Rockym tak přichází další Slyův comeback.

Doktor Martin (2004) (seriál)

Takový typický, odpočinkový britský seriál jak ho máme rádi.

Natočto! (1999) (pořad)

Peťa Rychlý.....!......je prostě dement. Já nevím, ale možná by mohl nebo spíš možná měl hledat uplatnění jinde než v moderátorské, nedejbože v herecké branži.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Jedna z lepších soutěží z české produkce.

Manéž Bolka Polívky (1987) (pořad)

Sice trošku schůdnější než "Bolkoviny", ale i tak to nebylo nějak závratně vtipné. Ty 3* jsou za hosty.