Darkman (1990)

Raimiho před Spidermanovský majštrštyk který baví a nenudí až do konce. Několik scén tu dokonce připomíná Spidermana takže je tu znát Raimiho rukopis, jeho brácha tu má jako obvykle dobrý štěk a zabíjení padouchů je prdel. Na svojí dobu to byl jistě originální film který sice nebyl podle komiksu ale později inspiroval několik komiksů a knih. Sodaze v dalších pokračování už Darkmana hrál jiný herec. Ale oceňuji že když Raimi němé možnost natočit tenkrát nějaký komiks tak si prostě svého hrdinu vymyslel. A jeho hrdina nepotřebuje nějaké super mega schopnosti, prostě si vystačí s tím měnit ksicht a napodobovat druhé a necítí bolest ale i tak je víc člověkem než jiní. Scéna s trychtýřem a kočkou mě vždy pobaví. Škoda že takové filmy se dnes už netočí.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001) odpad!

Nejhorší fantasy film který sem měla tu smůlu vidět. Wood mě v těhle rolích sere a zkurvený hobiti, skřeti a jiný pamrdi mě nezajímají stejně jako ten slizký debil Glum s jeho cikánským kazišmukem. Spisovatel by se měl otáčet v hrobě za to že vymyslel tuhle kravinu a režisérovi by měli ustřelit hnáty. Ještě že to je už za mnou a další díly nebudou. Možná tak remaky a rebooty ale na ty jebu taky.

Pán prstenů: Návrat krále (2003) odpad!

Návrat korunovaného kokota a konec téhle debilní fantasy trilogie co mě stála už v mém dětství, hlavně když to porovnávali s Harry Potterem což je oproti tomuhle skvost hodný Oscarů ale co naplat zase to dostala takhle píčovina jelikož kritici jsou stejně jako většina lidí paf z téhle dětinské kokotiny s kterou se nedá nijak ztotožnit a je o hovmě. Ještě že tomu byl na dlouhé roky konec dokud nezačli točit vypatlanýho Hobita kterého aspoň většina lidí po právu zhejtovala.

Pán prstenů: Dvě věže (2002) odpad!

Píčovina s kokotem který má zničit jakýsi kazišmuk pokračuje a je to stejně zdlouhavé, nudné a blbé jako díly předtím a potom. Videa sem to v tv a nemusím to. Nejsem fanda a nebudu. Takže ano to seru a jestli mi to někdo bude cpát tak s ním udělám krátký proces. Asta la vista dvě barabizny.

Darkman III: Na život a na smrt (1996)

Trojka mě bavilo že všech dílů nejmíň a to měla původně být uvedená jako druhý díl. A nepomohl tomu ani slizký Fahey který tu čurákuje jako pravý zmrd. Naopak Vosloo je tu překvapivě sympatický a je to příjemná změna oproti jeho typickým záporným rolím. Ale jinak je to nejslabší díl z trilogie.

Johanka z Arku (1999)

Viděla sem ale bylo to moc na mě dlouhý a přitažený za vlasy. Některý scény sice byli hustý jako úvodní znásilnění šestý hlavní hrdinky ale jinak to nebylo nic moc. Tenhle typ filmů nemusím a tohle není výjimka. Navíc nemám ráda moc dlouhé filmy s touhle tématikou.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005) odpad!

Kokotina podle knih od pobožnýho debila co si myslel že ženský budou jen rodit parchanty a prcat se u plotny. Nebavilo mě to a nebavilo by mě to baví kdybych byla dítě. Takovéhle filmy co vymývají mozků dětem s Biblí by měli zakázat. Zkurvených propaganda kde všichni chcípaji a pak zase povstávají jen aby v posledním díle všichni zdechli ve vlaku což naštěstí se už nenatočilo. Ovšem že přežila jen jedna hlavní ženská postava protože se rozhodla žít živit jinak než se mrdat jem v Narnii a za to ji spisovatel zatratil je hnus. Takovéhle pakárna jsou větší rakovina než ultra akční filmy na kterých sem já vyrostla a který mě aspoň naučili že si člověk nemá nechat vymejvat mozky hamižnými kokotporáty a nedržet hubu když vám mažou med kolem huby takovýhlemi sračkami.

Eskorta (1989)

Vcelku slušný film o intrikách ve vládě a armádě aneb jak papaláši na sebe kují pykle. Ale taky to byla pěkná nuda a Hackman na tom nic nemění. Takže viděno jednou a stačí.

Rob Roy (1995)

Aneb když horal si jde sjednat pořádek se zasraným urozeným páníčkem který mu zprzní jeho ženušku a on mu to pak v duelu nandá. Toť vše k příběhu, jinak čumět se na to dá ale nejsem fanda těhle retro filmů z historie.

Království nebeské (2005) odpad!

Mě tydle šaškárny z historie prostě nebaví. Tohle nebyla výjimka. Buď y film s plno herci co mě serou a konec na hovno. Za mě ne!