Princ a pruďas (2011)

Tahle komedie má humor mojí krevní skupiny. A po dlouhé době mě pobavila a to i když nejsem fanda Franca. Ale takový fekální výtěr sem si nemohla nechat ujít. Hlavně mě překvapili dobrý triky a fuckt epic muzika co dala tomuhle příběhu pořádný odpich a koule. O šoustání se tu sic mluví neustále ale nikdy na něj nedojde, ovšem jinak tu člověk najde zparodizovaný kde co, narozdíl od jiných komedií podobného ražení ovšem tomuhle snímku nechybí originalita a je to vcelku vtipné pojetí jinak nudných historických fantasy filmů. Kdyby se také učili dějiny ve škole tak by se ti fakani u toho tak nenudili. Navíc hlavní záporák tu byl docela seksy takže bych si s ním vrzla narozdíl od princezny která se upejpala a toho Čárizarda bych mu dopřála mít. Jen škoda že není pokračování. Konec by vystačil na minimálně ještě jeden díl. Ale jsem ráda i za tenhle jeden snímek. Víc takových komedií pro devianty a úchyly jako sem já prosím!!!

Donucen zabíjet (1994)

Průměrný akčňák o lidských nelegálních soubojech s hlavním záporákem Ironsidem a hajzlíkem starším bráchou Swayzeho. Pěkně to odsejpalo. Fighty nebyli špatný. Trochu pozapomenutý film. Pro nenáročnou zábavu to na jedno odpoledne stačí.

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

50 odstínů temnoty mám na hajzlu když seru při čtení a vypnou proud svině! Takže tuhle sračku na to fakt nepotřebuji jelikož potmě se umím vyprázdnit i sama. Další škvár pro piči co suší svoje kundy. Zkuste kelímek vazelíny milé dámy, to vás promastí lépe než tento ubohý film.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Neviděla sem to ale vím co co go takže za mě už samotný námět je PÍČOVINA pro nemrdaný kundy. Já si naštěstí vystačím s kelímek arašídový nugety k mému uspokojení. A jestli mi na ní nějaký zmrd sáhne tak mu tu pazouru uříznu!

McBain (1991)

Akční béčko z 90 let o válce a revoluci v jednom západkově. Viděno jednou a moc me to nebavilo ale nebyl to hrozný film. Jen mi tam prostě chybělo něco co by mě vzalo za koule.

Extrémní předsudek (1987)

Já mám leda tak extrémní předsudek proti téhle hvězdně obsazené nudě i když tam hrálo pár fajn herců na westerny prostě nejsem ať se snaží být sebevíc akční.

Jdi za svým srdcem (2000)

Tak tenhle film se mi líbil a spíš sem ho vnímala jako komedii než romantiku. Na odpolední relax jako dělaný. Tehdy mladá a ne tolik proflaklá Portman podává dobrý výkon. Knihu sem sice nečetla ale s filmem sem spokojená.

Kdekoli, jen ne tady (1999)

Běžný rodinný drama o komplikovaném vztahu matky s dcerou na které se dá podívat když si chcete dát odpolední relax.

Hlas smrti (2005)

Průměrnej thriller o hlasech že záhrobí který se dá zkouknout jednou a stačí to. Poselství u toho je jasný - Nechte mrtví na pokoji nebo vás zatáhnou na druhou stranu taky!

Sběratel polibků (1997)

Průměrnej thriller o vraždícím psychopatovi kterých bylo natočeno nespočet, ničím neurazí ale ani nenadchne.