Pan tělocvikář (2007)

Podpriemerná komédia. Suché, nevtipné, trápne. Keď je v komédii jediný dobrý vtip (výmol na ceste), nie je to moc dobré. Billy Bob Thornton má charizmu, ale tento film to nezachráni.

Zlověstné ticho (2007)

Originálny horor s mrazivou atmosférov, ktorá vás sprevádza hneď od začiatku. Nebyť nečakanej pointy slabšie 3*.

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

"Ty ju krmíš? Si úchyl?" Ouch, nepozeratelná blbosť. Ešte väčšia ako predošlí diel. Či už to je Milla Jovovich alebo Sienna Guillory, ktorá tu podáva svoj "životný" výkon alebo trápne chodiace monštrum Nemesis. Herná séria je moja srdcovka, ale toto je niečo hrozné.

Kung Fu Panda (2008)

Vskutku podarený animák. Zo začiatku som sa trochu bál, veď predsa kung fu a panda nejde moc do seba. Jednoznačne najlepšou voľbou bol Jack Black, ktorý pandu nahovoril. Pefektná kung fu choreografia, dobrá kamera (efektné a vtipné spomalovačky). Konečne dobrý animák od čias Shrek 3.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Tv produkcia ukázala, ako sa robí kvaltný biografický film známej "osobnosti". Zobrali si veľké sústo, ale všetko to pôsobí ako veľký prepojený celok. Film mapuje celý Hitlerov život z čo najvernejšou historickou presnosťou. Rober Carlyle moc vzhľadu ako Hitler nepobral, ale zato všetko vynahrádza jeho perfektná gestikulácia.

Předčasné vydání (1996) (seriál)

Originálny seriál, v ktorom dokonca (teda aspoň v niektorých dieloch) nechýba napätie. Slušne napísaný a obsadený seriál. Ako oddychovka stačí.

Sestry v akci (2000)

Slovenský preklad názvu vyznie ako lezbické porno. No ale to nechajme stranou. Olsenky sa snažia hrať, občas sú celkom vtipné, občas príliš trápne. Celkovo pôsobí celý film príliš jednoducho.

Moesha (1996) (seriál)

Nie že by som bol rasista, ale nezaznamenal by som, že by sa v tomto seriáli objavil niekto svetlej farby pokožky. Humor je, zdá sa mi, taktiež budovaný skôr pre afro-američanov.

Sestra v akci (1992)

Whoopi Goldberg a jej komediálne výjavy nemusím.

The Bill Cosby Show (1969) (seriál)

Na tento seriál som si vybudoval určitú alergiu počas neustáleho vysielania tohto seriálu na tv Markíza. Väčšina vtipov podpriemerných a nezachránia to ani ksichty Billa Cosbyho.