Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Pokračovanie je ako obvykle v znamení hulenia. Obšas dosť podarené vtipy, Neil Patrick Harris rlz :-). Príbeh je dosť zhulený ale to sa dalo čakať. You look like Matthew Perry. He is white! So what?

Kopačky (2008)

Jednoznačne najlepší film z Apatowovej dielne. Krásne herečky (Kristen Bell, Mila Kunis), haluzné hlášky a jednoznačne najlepšia postava Aldous (Russell Brand), ktorý dodal filmu potrebnú šťavu. Prvotina Nicholasa Stollera sa podarila na výbornú.

Doom (2005)

Čakal som lepšie, veď je to predsa Doom tak sa mohli snažiť viacej. No čo už... Či už sú to hrozní herci, scenár atď... Jediným väčším plusom je "kamera z vlastných očí" a podarené finále.

Stormbreaker (2006)

Začiatok a McGregor je super, potom sa to zmení na riadnu hovadinu. Hlavný hrdina - Bond bez charizmy. Scenár 0 bodov, jednoducho ťažko podpriemerný film.

Kronika mutantů (2008)

Uf. Tak nakoniec 2*. Bitka na začiatku filmu je fajn, ale potom ako keby došli peniaze. Efekty sú priemerné, v niektorých miestach dosť slabé. Herci ako nemastný-neslaný Ron Perlman a John Malkovich, ktorý sa tu mihne len na pár minút, to nezachránia. Príbeh je dosť slabý (čo by sa dalo čakať od stolnej hry ako predlohy). Celý film vyzerá dosť "komorne" a väčšina scén vyzerá neprirodzene. PS: Celý film sprevádza (aspoň pre mňa) neznesiteľný britský prízvuk

Sám doma (1990)

Skvelá a každoročná súčasť vysielania slovenských televízií a prekvapivo je to ešte stále zábavné. Macaulay Culkin vo svojej životnej roli.

Slečna Drsňák (2000)

Predvídatelná blbosť s peknou, viac-menej snažiacou sa Sandrou Bullock. Celkovo slabá oddychovka.

Bathory (2008)

Zázrak sa nekoná. Keď mi pred vstupom do sály teta oblečená v dobovom kostýme trhala lístok, nečakal som že zažijem taký filmový "zážitok". Rôzne flashbacky a čudné strihy pôsobia zábavne, až trápne. Rozdelenie na jednotlivé kapitoly len naznačuje že si Jakubisko nevedel poradiť so scenárom. Mádl s Polívkom strčili Da Vinciho do vrecka so svojími vynálezmi (kolieskové korčule, elektrická energia, padák, fotoaparát...) Komparz je smiešny a "veľké" bitevné scény vyzerajú dosť lacno. Koniec je príliš naťahovavaný a určite by sa dal natočiť aj lepšie. Ak som sa nesmial tak som sa chytal za hlavu.Najväčším plusom je jednoznačne výkon Anny Friel, ktorá sa do role čachtickej panej jednoznačne hodí - 1*. Ďalšiu hviezdičku dávam kvôli slovenskej filmovej "produktívnej" scéne a za pokus o veľkofilm. Toto sa pánovi režisérovi moc nepodarilo.

Zvíře (2001)

Jeden z lepších filmov Roba Schneidera. Príbeh je totálne blbý, scenáristi boli určite totálne zhulení ale prekvapivo slušná (i keď väčšinou trápna a vynútená) zábava

Spáči (1996)

Slušne napísaný, natočený príbeh o partii mladých ľudí, v popredí s hereckou elitou (Brad Pitt hrá prekvapivo dobre). Silný príbeh priateľstva, 4* i keď film ku koncu stráca tempo.