Zootropolis: Město zvířat (2016)

Klasická divize od Disneyho v poslední době těžce válcuje Pixar a tento film je dalším důkazem. Pro všechny, kdo měli rádi Na vlásku nebo Raubíř Ralph je Zootropolis téměř povinností. Ne proto, že by to byly stejné filmy, ale kvalita je opravdu obdobná. Více zde.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Další povedený Caprio dalo by se říct. Úplně něco jiného. Umělecké, pomalé, dobře zahrané, komorní, ale v zásadě i dost odtažité. Hodnocení - 9/10. Více zde.

Deadpool (2016)

Vtipné, nápadité a ne zas tak brutální a sprosté, jak se snaží tvářit. Výborný Deadpool i ostatní postavy, dějově ale řídké. Více zde.

Divočina (2014)

Vlastě velmi zajímavý příběh s mnoha "f*ck" slovíčky, který sice není tak emotivní jako Into the wild, ale přesto to zanechá v člověku stopu. Reese si chtěla zahrát bez make-upu a ukázat, že umí hrát a hrát umí!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Hvězdné války se restartují a J.J. nám přináší v novém hávu přepracovaný příběh čtvrtého dílu. Vizuál luxusní, některé zvraty problematické, ale celkově velmi dobré. Ale hlavně - Han Solo! 9/10 Více zde.

Spectre (2015)

Solidní bondovka, která má problém se stopáží a zbytečně pomalým tempem. Jinak není příliš co vytknout. Více zde.

Marťan (2015)

Výborný, zábavný, konečně pořádný Scott! Nenáročný, napínavý, bez přesahu, ale výborný, snad mohl být jen o trochu kratší. 9/10 Více zde.

V hlavě (2015)

Zklamání, lehce nadprůměrný animák jsem tedy po takových ohlasech nečekal. 65% Více zde.

Terminator Genisys (2015)

Nejzmatenější "Termouš" ze všech, zároveň ale jeden z těch zábavnějších. Cameron tohle mohl doporučit jen s horečkami čtyřicítkami, nicméně koukatelné to je a zábava taky solidní, jen ten děj moc nedává smysl ;). 7/10 Více zde.