Nezvratný osud 4 (2009)

Ehm, tak to bola vysoko kvalitná volovina. Až na pár dobrých záberov z úvodných pretekov nemá tento film čo ponúknuť. Možno ešte pár ženských ale to je vedľajšie ;-)

Milióny (2004)

Pre mňa skvelý zážitok. Scenár na jednotku a film po vizuálnej stránke na štyry jednotky. Hudba príjemná. Z malého očakávania sa vyvynulo veľké prekvapeine.

Their War (2007)

Tu nieje čo riešiť.

Legie (2010)

Nápad zaujímavý ale film už taký zaujímavý nebol. Podobnú zápletku sme tu už aj tak mali, takže by tvorcovia by spravili lepšie keby poslali na budúcu mamičku terminátora...Možno by film trval o polovicu menej a bol by zaujímavejší.

Americká krása (1999)

Nádhera. Nepustí vás a nepustí. A hlavne Kevin Spacey vás nenechá odtrhnúť oči od obrazovky. Trvalo 11 rokov od vzniku tohto šperku kým sa dostal pred môj zrak a som rád že to netrvalo dlhšie. Bola by predsa veľká škoda aby som ešte dlhšie prichádzal o takýto film.

Zjizvená tvář (1983)

Naprostá bomba! Nezabudnuteľný Al Pacinov herecký počin, ktorý radím medzi tie NAJ. Som rád že existujú takéto filmy ktoré nám hovoria ,,film je umenie,,. Nesťažujem sa za vizuálne efekty a iné moderné vychytralosti dnešných filmov ale predsa len takéto skvosty dnes natočí už len málokto.

JAG (1995) (seriál)

Toto nikdy nebol môj ,,šialok kávy,,.

Zrození šampióna (2009)

Mne sa to páčilo. A páčilo sa mi to dosť. Tých 5* si to zaslúži. Dojemný príbeh, skvelá Sandra Bullock a hlavne ten futbal. :)

Smrt čeká všude (2008)

Nemám čo dodať. Špičkový film. Milujem vojnové filmy typu Irak, Vietnam, a tento rozhodne patrí medzi tie najlepšie. Reálnejšie to natočiť asi ani nešlo... PS: Oscara som prial a splnilo sa :-)