• Krátkometrážní

Not Only... But Also (1965) (seriál)

BBC původní epizody smazala ze svého archivu (jak bylo u tehdejších kazet zvykem), takže se zpětně sháněly a byly vydány pod názvem The best of what's left from Not only ... But also. Formát jednoduchý. Not only Cooke and Moore ... But also jeden host a hudební doprovod. Zachovala se například epizoda s Peterem Sellersem.

Petrovi přátelé (1992)

Ani nechci domýšlet, jak to vypadalo na srazu v letech 2002 a 2012. U reálných herců samozřejmě.

Cowards (2009) (seriál)

Karavan, Vauhxall (Opel) Corsa a Rozhovor na oprátce.

86. Annual Academy Awards (2014) (pořad)

Přestože neměl žádnou nominaci, tak to byl večer Benedicta Cumberbatche.

The BRIT Awards 2014 (2014) (pořad)

Poprvé živě i přes YouTube. Alex Turner a jeho filozofování.

The EE BAFTA Film Awards 2014 (2014) (pořad)

Kritikům Frystera bych chtěl připomenout mizerný výkon Wossyho na letošních British comedy awards. Trochu se obávám, že to bylo Stephenovo poslední uvádění.

The Valleys (2012) (pořad) odpad!

viz Geordie Shore

Attention Scum (2001) (seriál)

Tahle Roadshow Zarathustry Munerryho je na mě zatím příliš silná káva. No, zkusím si sehnat více materiálu z The POD s Barrattem a uvidíme.

Ona (2013)

Un deux trois, dis: Mirror Noir! Takhle to dopadá, když si pořádně nepřečtete všechna varování v příbalovém letáku. Možná by je měli nabízet i v mluvené formě. Nebo rovnou zhudebněné. Třeba na způsob: ♪ Never get so attached to a poem, you forget truth that lacks lyricism ... ♫

This Is Jinsy (2010) (seriál)

Milovníci surreálna a s ním spojeným humorem by měli zbystřit a na své GPS si do vyhledávání souřadnic zadat ostrov Jinsy. I v UK podpultové zboží (protože Sky), natož pak v ČR. Nedivím se, že BBC tomu po pilotu příliš nevěřila. Navíc to vypadá hodně draze, takže přechod na komerční TV mně i v tomto ohledu připadá logický.