Anihilace (2018)

Načo? Zbytočná omaľovánka pre dospelých, kde sa Valkyrie zmeni na Groota :-)

Čínská čtvrť (1974)

Film z doby keď sa filmy ešte sústredili na pointu a nielen na vizuál.

Svoboda pod nákladem (2016)

Asi najlepší dokument od Barabáša. Tí starí páni sú príkladom pre nás všetkých ľudí, ako to oni hovoria - 'tam dole'.

Drákula: Neznámá legenda (2014) odpad!

Čakal som hovadinu ale toto bolo moc. Šlo to od desiatich k piatim. Už som len čakal, kedy sa celá turecká armáda premení na bandu upírov... Totálne zhovadelý príbeh majúci s históriou spoločné len asi kostýmy. Strašné.

Vlčí hory (2013)

Paráda. Človeku sa až nechce veriť, že netreba ísť do Kanady aby človek videl takú divočinu. Tiež nevychádzam z údivu nad samozvanými kritikmi saturácie farieb, chýbajúcich mapiek a pod. Asi to celé nepochopili.

300: Vzestup říše (2014) odpad!

Nechápem ako mohol niekto natočiť takú hlúposť. Ono to nebolo dobré ani ako rozprávka. Možno ako reklama na testosterón ale inak...

Machři 2 (2013) odpad!

Na to, aby som dal dákemu filmu hodnotenie odpad, to musí byť úple zbytočný, trápny, nezmyselný počin. A tento film takým bol.

Muž taiči (2013)

Neviem čo to bolo a prečo vlastne...Naozaj úplne zbytočný film. Už som len čakal kedy na plac vybehne JCVD a bolo by to dokonalé. Neviem, ale on Keanu by som čakal film s prepracovanejšou zápletkou. To ale bude asi tým, že zvykol hrať v dobrých filmoch. V poslednej dobe ale to s ním ide kamsi do .... Mám veľké obavy aj o Ronina. Zaváňa to pekným prúserom :-(

Muž z oceli (2013)

Asi najlepší film o supermanovi doteraz. A je to aj vďaka kvalite hereckého obsadenia. S tak dobrými hercami by to pokazil asi len blbec :-)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Príbeh dosť slabý - tlupa robotov zabíja jašterice vychádzajúce z mora, ktoré k nám akože posielajú mimozemšťania... Neviem, ale od tak drahého filmu by som čakal viac. Držia ho nad vodou len efekty...