22 Jump Street (2014)

Toto je to najplytkejšie čo som kedy videl, tento film ma neudržal pri obrazovke ani 5 minút, zlutoval som sa nad týmto filmom a dal som mu jednu hviezdu ale to len preto že nechcem zbytočne zadupávať pod zem niečo čo sa ostatným zjavne lúbi ( film má 72% v hodnotení).

Dunaj, k vašim službám (2023) (seriál) odpad!

Dobrý herci v zlom seriály, hystoricky je to hrozne nepresné, hrajú a spievaju sa súcasné skladby vybrané You Tube-om, hendikepovaný ludia vpusteny na oslavu nacistov.. nabudúce čakám že sa v tomto serialy objavia jednotky ss wafen zbierajúce peniaze pre ludí s autizmom...  Režiseri a scenaristi asi nikdy nevideli dokumnetárne serialy či inú literatúru či kinmatografiu faktu s obdobia roku 1939-1946 (  1946 kedže odhadujem ze tvorcovia serialu nebudú chcieť nechať seria skončiť uprostred 2 svetovej vojny, ale dohovie, mozno že serial bude mať koniec v ktorom budú Studenková s Polnišovou spievať americku hymnu po Slovensky pre nacistami a nacisti im za to budú tlieskať a ešte im aj veselo zanôtia niečo od Celeste Buckingham) ale dosť bolo srandy, bez srandy serial je hrozne spackaný, naozaj by som čakal ze sa budu snazit aspoň o hystoricku autenticitu a atmosféru na jej základe. Kto chcete vidieť naozaj dobrý film o 2 svetovej, odporúčam film Chlapec v Pruhovanom Pyžame.