Najednou jsme rodina (2018)

Po dlhej dobre "normalny" film. Ako to tu uz niekto pisal, tak nejde o prelomovy alebo masterpiece film, no pribeh zaujal, bol uveritelny a po dlhej dobe som si pri nejakej scene nepovedal, ze toto je "prilis". Pre rodicov / buducich rodicov moze byt o nieco zaujimavejsie.

Živí mrtví: Počátek konce - Groteska (2016) (epizoda)

jednotlive epizody su kvalitativne velmi nevyrovnane, naprikllad tato epizoda bola velmi dobre vystavana a nevadili ani retrospektivne casti

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Po odpozerani jeden a pol serie konstatujem, ze pozeratelne to je, ale co sa tyka hudby, scenara, vypravy a castingu sa to s TWD nemoze porovnavat. ( ak teda tento serial taku ambiciu mal ).

Dunkerk (2017)

Stale nechapem, preco som pocul tolko negativnych ohlasov.

Vánoční kronika (2018)

Sweet, elves remind me the minions, but Santa was cool and Kate with Teddy weren't disappointment. I've enjoyed this movie quite a lot. Merry Christmas everyone.

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 1 (2013) (série)

Začiatok troška pomalší a nudnejší, avšak po 1. štvrtine sa veci otočili, postavy nabrali druhý dych, scenár nabral aj tretí dych, niečo extra akcie, serialová naivita miestami ostala, miestami prekvapila nenaivita. V zaverečnom hodnotení sa 1. séria u mňa vyšplhalana hranicu 85%.

Vetřelec: Covenant (2017)

Prilis explicitne, nelogicke, malo strasidelne, nevyvazene, posledna tretina pripominala Votrelca, ostatne bola standardna vesmirna vyvrazdovacka 65 %, aj to len vdaka Fassbenderovi.