G. I. Joe (2009) odpad!

Čo tomu chýbalo ? Áno, chýbala tam vejúca americká vlajka. Asi tam neboli použitý žiadny kaskadéri, ani žiadne autá....lebo čokolvek, aj bežná automobilová naháňačka bola urobená v počítači. Mimochodom tie efekty.....miestami som si pri nich spomenul na seriál Ovocníčkovia. Postavy v tomto filme dostali do úst dialogy pre debilov. Hlavná hrdinka, ktorá mimochodom trpí nezmyslom pre humor, precedí dve suché hlášky za sebou a lá John Mc Lean v nemožnej situácii, kedy si mala radšej naprávať polámané väzy. Ale nech sa páči...nabudúce bude šoferovať ona, a aj tie štekle si môže požičať, keď sa jej tak páčili. A tak sme sa zasmiali,,,,Niekto by konečne mohol objaviť komediálny talent Dennisa Quaida.....Jeho herectvo, jeho ksichty, postoje sa hodia do filmov typu Horúce strely. To by bola ikona. Vlastne väčšina postáv mohla prednášať svoje repliky pri spomenutej vejúcej vlajke s pohľadom upretým do diaľky. Bol to tak zlý film, že sa nedalo prestať ho pozerať. Je to dôvod na udelenie aspoň jednej hviezdičky ? Určite nie...odpad !!!

GYMPEL.TV (2011) (seriál)

Veľmi príjemné prekvapenie....je to síce hodnotenie len po prvej časti, ale kedže veľa "expertov" tu hodnotí ODPADY už v tejto fáze, tak ja dávam tomuto seriálu šancu hneď teraz. Teším sa na ďalšie časti.

Policejní akademie (1984)

David Graf (Eugene Tackleberry) zomrel 7.4.2001 Bubba Smith ( Mose Hightower) zomrel 3.8.2011

Hasiči (2010) (TV film)

Nechápem pseudointelektuálov, ktorí dali tomuto filmu ODPAD. Pretože herci dobrí, efekty dobré..oheň, výbuchy urobené fajn, príbehom je skrátka jedna epizódka zo dňa hasičov, na ktorej asi ani tvorcovia nemali snahu vytvárať dej...išlo len o zobrazenie práce hasičov, dialogy neboli vobec trapne....a čo sa týka toho dabingu....Vy ste to nepočuli ? pár českích hercov predsa hovorilo bez dabingu....a ich slovenčina bola hrozna,,,vyvedťe ma z omylu, ale pán Táborský nebol dabovany (unho to ale bolo slusne ), ale policajt, ktorý na konci vítal hlavnu hrdinku (Wagnerová) doma, mal takú strašiselnú slovenčinu, že sa pýtam, prečo nebol nadabovaný aj on. To isté hasiči, ktorí hladali byt, kde býva dievčatko, stačilo jediné slovo OTVORTEE....skoro mi uši odpadli. Skrátim to....dabing bol dobrý, mohol byt ale kompletný. Všeobecne považujem ten slovenský za kvalitnejší ako český. V českej verzii budú naši herci predabovaný všetci.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

S Markízou to ide dlhodobo kvalitatívne dolu kopcom. Toto je dielo, ktoré očarilo miliony divakov na celom svete ? Či ako znela tá otravná upútavka ?! Páni a dámy z Markízy si o nás asi myslia, že sme národ primitívov, ktorí im všetko zožerie. To nie je len o tomto seriály, to je o veľkom množstve aj iních produktov, ktoré nám ponúkajú. Kde to nakupujú ? Vo vianočních výpredajoch ? Fuj !

Ally McBealová (1997) (seriál)

Mnohích prekvapil odchod Lisy Nicole Carson (Rene Reddick) zo seriálu bez zdôvodnenia v deji. Herečke v skutočnosti diagnostikovali schizofréniu, a tak od roku 2000 už o nej nie je vo filmovom svete počuť.

Jídlonoš (2009) (studentský film)

Krásne, dokonalé minidielko. Úžasný výkon pre mňa neznámeho herca Štefana Šafárika zo zvolenského divadla. A vzácna mi prišla aj účasť legendy Andreja Mojžiša

Pohotovost (1994) (seriál)

Zmena z českého dabingu na slovenský by bola pochopiteľná. Ale nedokážem pochopiť zmenu kvalitného českého dabingu na zvláštny "mŕtvy" český dabing...ten dabing nemal šťavu. Čo to malo znamenať !!!!

Nový svět (2005)

Jeden z tích meditačných filmov, ktorý určite mnohých unudil k smrti. Viem si to predstaviť. Pre mňa to bolo čosi ako slepačia polievka pre dušu. Krásne dlhé zábery, hlboké myšlienky a krásna Q'Orianka Kilcher ako Pocahontas.

Ti druzí (2001)

Klenot medzi horormi. Pre mňa najlepší film Nicole Kidman, v ktorom bola fantastická. Doteraz mi behá mráz po chrbte a budem sa báť, vždy ked to budem pozerat. A na záver POINTA všetkích POÍNT. Dostala ma a dlho potom som nad tým všetkým premýšľal. Samozrejme, je to film, ktorý si asi každý pozrie v krátkom časovom odstupe ešte raz, pretože mnoho vecí začné vŕtať v hlave, a treba si ich ujasniť.