• Pohádka

Zoufalé manželky - Za každou cenu (2004) (epizoda)

Tenhle díl byl úplně úžasný! Bar, tchýně a prostě všechno super. Jen teda manžel Bree už mě jen neštve, teď už je vyloženě na zabití.

Zoufalé manželky - Ve slepé uličce (2004) (epizoda)

Další bezva díl! Tchýně je skvělá a líbí se mi, jak se vyvíjí její vztah s Gabrielle. To jak Lynette válčí v divadelním kroužku je super ukázka toho, jak to my ženy máme těžké v kolektivu. Chlapi si maximálně dají do držky, ale s ženskými je to těžší :⁠-⁠D. Jinak záhada s vraždou a synem v ústavu se čím dál záhadnější... Jsem zvědavá, kam se to vyvrbí. A manžel Bree je teda hrozně otravná postava, je mi jí vyloženě líto.

Sestra (2018)

Levné lekačky, které jistě děti vyděsí, ale milovníky dobrých hororů ne. Nepůsobí to dobře a člověk nemá už ani důvod se bát, stačilo by přitom zamakat na hudbě a bylo by to hned lepší. Jinak prostředí mi nesedlo, možná to někoho bavit bude, ale nijak mě to nezaujalo.

Zoufalé manželky - Vstupte, cizinče (2004) (epizoda)

Chlap, který nechá večer ženu samotnou a ještě jí k tomu řekne takové blbé keci, ten si už kope vlastní hrob :⁠-⁠D. Manžel Bree poslední dobu dost válí. Jinak mě baví nová postava tchýně.

Zoufalé manželky - Kdo je ta žena? (2004) (epizoda)

Zápletka s požárem mě moc nebaví, ale zato mě baví Susan a v téhle epizodě i Lynette s dětmi... No je to fajn ukázka žen, které by děti mít neměli, tady je to aspoň vtipně pojaté.

Zoufalé manželky - Hezký obrázek (2004) (epizoda)

Překvapuje mě, jak si seriál zatím drží kvalitu a dokonce, že jde ještě nahoru. Tahle epizoda mě bavila z prvních třech nejvíce, hodně jsem se zasmála. Nejlepší byla společná večeře a taky Susan v keři :⁠-⁠D.

Zoufalé manželky - Ale co je pod povrchem? (2004) (epizoda)

To s tou odměrkou bylo blbé, souhlasím, je to dost nepravděpodobná zápletka. Ale jinak se příběh krásně vyvíjí, baví mě to. Nejvíce jsem si oblíbila zatím Susan a Gabrielle.

Zoufalé manželky - Pilot (2004) (epizoda)

Pilotní díl byl úžasný. Dozvěděli jsme se něco o každé z postav, příběh vypadá zajímavě a postavy také. Herečky jsou sympatické, scénář povedený a člověk se občas i zasměje. Jsem moc ráda, že jsem tento seriál objevila a pokračuji v dalších epizodách :⁠-⁠D.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Tyra je úžasná a stejně tak Jay nebo Twigi. Tohle je něco, co tu ještě nebylo a maximálně cením, jak si pořad drží svou úroveň, jak dlouho se tady drží a hlavně, že přivádí na scénu opravdové modelky. O těchto ženách díky tomuto pořadu dodnes slyšíme.

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Detailní názor na seriál jsem už řekla v recenzích na jednotlivé epizody a série, takže nyní už jen krátce... Seriál mě určitě bavil, zpracovaný byl hezky a ikdyž přinesl něco, co všichni už známe, tak mi to vůbec nevadilo. Bohužel zde bylo velké množství mezer v ději, především u druhé série a určitá rozporuplnost ze strany tvůrců. Snažili se často riskovat a zkoušet něco nového, inspirovat se i jinde, ale téměř nikdy to nepřineslo ovoce a naopak to seriálu uškodilo. Díky tomu je snad i 70% epizod průměrných a někdy až podprůměrných. Těch 30% je ovšem neskutečně povedených. Já ovšem zhlédnutí nelituji, režie a scénář má co dohánět, ale třeba střih a huba byli skvělé. Herci podle mě úžasný, předvedli skvělé výkony a klobouk dolů. Postavy mě moc bavili, ať už hlavní postavy či záporáci. Názor po několikátém zhlédnutí seriálu... Nevím absolutně jak je to možné, ale stal se z toho jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Všechny mé recenze nechávám, tehdy jsem to cítila jinak, ale teď jsem si seriál zkrátka maximálně oblíbila. Stále souhlasím s mezerami, ale na druhou stranu tehdy jsem neviděla tolika krytých symbolů, kouzelných spojitostí a narážek na Alenku v říši divů a celkově plně nepochopila tento seriál. Dodatečně tleskám tvůrcům, musela jsem k tomu hold dozrát a doufám v to, že ty mezery se se třetí nadcházející sérií dopilují a předvedou nám na jedničku zmáknutý závěr se jokerem. Očekávání mám velké, nezklamte mě!