Koncert (2009)

Člověk, který zná ono muzikantské prostředí, se u tohohle filmu prostě musí bavit. Samozřejmě je nutné celý snímek vnímat jako značnou nadsázku. Skvělé gegy i rádoby dojemný příběh, balkánský temperament a to vše na podkladu dobré muziky.

Mazel (2012)

Tenhle film mi opět dokázal, že lze diváka zaujmout i bez hromady akčních scén, technických vychytávek apod. Prostě milé, skoro minimalistické dílo, které pobaví, dotkne se, donutí k zamyšlení a rozhodně jej chcete dokoukat. Zajímavá sonda do pro mě úplně neznámého světa kulturistiky.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Paul je pro mě opravdu vtipný vypínač po náročném týdnu. Doporučuju jako poobědový relax ;)

Tísňová linka (2013)

Film bych si určitě užil mnohem víc, nebýt neskutečně nelogických hrdinských činů hlavní hrdinky, která mě svým chováním docela vytáčela. Škoda, protože samo téma slibovalo zajímavou podívanou.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Docela obyčejný rodinný film okořeněný tematikou lesbi páru a výchovy dětí. U filmu jsem se docela příjemně bavil a obdivoval herecký výkon Marka Ruffala. O to víc mě mrzel negativní osud jeho postavy... Že by byl jeho osud poznamenaný tím, že režisérkou filmu je žena? :)

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Ačkoli je seriál americké produkce, takže by člověk vzhledem k tématu terorismu čekal jeho zpracování se značnou nadsázkou, jedná se o velmi povedený snímek s výborným hereckým výkonem nejen Clare Danes. Těším se na šestý díl druhé série ;)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Tři hvězdičky, a to jen díky dobrému soundtracku. Jinak nudné, trapné scifi klišé!

Až vyjde měsíc (2012)

Po cca 5 minutách jsem tento film vyhodnotil jako nekoukatelný!!! :) Inu, můj divácky vkus ještě asi nedozrál do takové šíře záběru :D

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Po zkouknutí tohohle filmu mám chuť ubrat alespoň jednu hvězdičku všem těm americkým šablonovitým srač..., které jsem za poslední dobu hodnotil!!! Vyborný film, k tomu není co dodat.

Muž z oceli (2013)

Tenhle typ filmů moc nemusím, ale Muž z oceli se mi docela líbil. Hodně k tomu přispívá Crowe, kterého prostě můžu, Costner, kterého jsem dlouho nikde neviděl... Jinak je to klasický americký blockbuster, který nijak nevybočuje z mnoha dalších snímků této kategorie. Tolik za mě.