• Krátkometrážní
  • Experimentální

Orphan (2009) odpad!

Nechápu!!! horror?? to nazval týpek, který ten film viděl z vesmíru ne? Obyčejně nudný triller s nezajímavým příběhem a krásným happyendem z novy. V 3/4 filmu se absolutně nic nedějě, špatné herecké výkony a nezajímavá kamera. 10%

Růžoví plameňáci (1972)

Tak a bitva oplzlosti může začít. Jestli si myslíte, že jste ve filmu už viděli úplně vše, tak to se pěkně mýlíte. :)

Zájezd (1998)

Rozhodně zajímavý a orginální snímek. Komedii bych to moc nenazýval, spíš takové roadmovie až do konce. Cestovní kancelář Sunshine Club, která pořádá zájezd na poslední cestu narazí na jeden problém. Místo strýčka nastoupí nic netušící dívka a cesta může začít. Jedná se spíš o drama s prvky humoru. Někomu nemusí sednout pomalý děj. ale u mě 85 %

Tokio! (2008)

Interior design - Mladý pár se nastěhuje do malého bytu ke kamarádce a ....... 70 % Merde - Hlapík z kanálu ,který vylézá do ulic Tokya a baští peníze a květy lidem. ........... 80% Shaking Tokyo - O pánovi, který 11 let nevylezl z bytu a .................................... 90%

U-Turn (1997)

Průměrný film, kdy se v jeden den všechno s.re. Scénař nic moc,ale perfektní kamera a skvěle zachycená Arizona, tomu trošku dává navrh. Nejlépe svou roli zahrál automechanik. :D Kdyby byl film tak o 30min. kratší, tak by to bylo lepší, některé scény byly zbytečné. 55%

Pád (2006)

Trailer vypadal neskutečně dobře a u toho to i tak skončilo. Malá Alexandrie potká v nemocnici kaskadéra z filmu. Ten ji výpráví příběh, do kterého sem tam Alexandrie taky zasahuje. Příběh byl v některých scénach dobře vizualně natočen, ale to bylo tak vše. Příbeh rychle časově přeskakoval atd.Klasická pohádka pro děcka. Přesto mě film mile překvapil výbornou pomalou a srozumitelnou angličtinou, proto za angličtinu a některé scény. 50%

Eastern - Krvavý Hugo (1997) (studentský film)

První western, který za něco stál!!! :D Výborná parodie. 80%

Proč to všechno (1994)

Tento filmy kdysi dávali na CT2. Velice orginální povídky. Jedna lepší než druhá. 90%

In 3 Tagen bist du tot 2 (2008)

Malinkoslabší než první díl. Dvojka vyniká hlavně perfektní kamerou a zimní atmosférou rakouských Alp. 75%. Doporučuju shlédnout oba díly.