Forrest Gump (1994)

je to hezký. neurazí to a zároveň nenadchne. co mě nadchlo byla postava Jenny a poručíka Dana, ale jinak to byla taková hezká neutrální věc. podruhý to prostě vidět nemusím :)

Alenka v říši divů (2010)

Neni to úplně pět hvězdiček, ale je dám je. A k mému překvapení hlavně za Anne Hathway a Miu Wasikowskou...Líbil se mi nápad, vlastně i provedení, ale vysloveně mě rozčilovalo několik scének (například Deppův taneček). Tim Burton snad nemá zapotřebí dělat konec ve stylu Shreka...

Louvre (2006) (TV film)

je to fakt divný, hodně divný, ale jestli někdy odmaturuju, tak kvůli tomuhle ;)

3 sezóny v pekle (2009)

není to dokonalé, ale má to úžasný šmrnc. takový ten, co vám vlastně stačí. takový ten, co nedokážeme přesně pojmenovat. a kdo můžete doplnit herce, doplňte Tomasze Tyndyka, bez něj by bylo o jednu sezonu méně :)

Dreamgirls (2006)

hezky se to poslouchá, hezky se na to kouká, hezky se u toho odpočívá. ale jinak mě to nějak moc neoslovilo.

Zoufalci (2009)

mě to přišlo fakt trefný a to nejsem z Jablonce, nestuduju peďák, nejsem homosexuál a ani nemám dvě děti :)

Pád (2006)

tenhle film byl jenom trik, abyste na konci brečeli.nevěřte těm lidem ani slovo ;)

Životy těch druhých (2006)

jo! když mě něco donutí bez dechu poslouchat němčinu déle než 45 minut, musí to být něco. a to tohle je. konec perfektní, jako vlastně celý film. odvaha není vidět na první pohled, musíte se dívat tam, kam se nikdo nedívá.

Ed Wood (1994)

asolutně perfektní, v každém detailu! co víc říct k tomuhle naprosto dokonalému filmu...Snad jen, komu vadí, že cpe Burton do všech filmů Deppa, ať se podívá na Ed Wooda a možná mu dojde proč.

Jackie Brown (1997)

přesně ten typ filmu na který se sice ráda kouknu, ale znova to vidět nemusím...