KOndoMEDIE (2001)

Nic naplat, francouzi umí komedie pořád nejlíp.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Lehké sklamání. A ještě jsem kvuli našemu zatrsakr kinu přišel o ty fiktivní trajlery.

Wasabi (2001)

Docela zábava, když to člověk bere s nadhledem.

Transformers (2007)

Prostě paráda. Ani si nepamatuju, kdy sem naposledy takhle hltal každý filmový okamžik. Bay mi nedal příležitost, abych se, byť jen na kratičký okamžíček, nudil. No, nudil je trochu silné slovo. Abych si aspoň na chvíli oddechl. A to miluju.

Bourneovo ultimátum (2007)

Mám rád Bourna. mám rád Greengrasse. Ale nesnášim epileptickou kameru!! Při bitkách budiž, ale celý film, to je na mě moc. uvažoval sem dokonce o 3*, ale na to by bylo na jinak skvělý film dost málo. Doufám, že v tomto stylu je to na dlouho poslední akční nářez.

Osudové léto (2002)

Příběh je tak na jednu, maximálně dvě hvězdičky, ale díky surfovacím sekvencím, které jsou (tedy aspoň pro mě)opravdu úchvatné, jsem se rozhodl pro tři.

Agent beze jména (1988) (seriál)

Film je to docela dobrej, ale Chamberlain mi moc nesedí.

Best of the Best (1992)

Policejní elita??? Spíš policejní jelita! Zdá se, že hongkongský akční film už není, co býval.

Všichni do jednoho (2007)

Na začátku mě tam všichni děsně štvali a viděl sem to tak na dvě*, ale s postupem času to začalo vypadat zajímavěji a zajímavěji, takže bych byl možná ochoten ičtyři*. Ovšem konec, se mi zdá, tak nějak podivně vyšuměl, takže nakonec ty tři my přijdou adekvátní.